TU Company, s.r.o.

Rudlovská 53,
97401 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
+421 918 379 993
tucompany@tucompany.sk
www.tucompany.sk

Fotogaléria

TU Company, s.r.o. Banská Bystrica, 1TU Company, s.r.o. Banská Bystrica, 1TU Company, s.r.o. Banská Bystrica, 1

Založenie:

TU Company, s.r.o. je skúsenou stavebnou firmou s tradíciou, ktorá premieňa nápady a vízie svojich klientov na jedinečné projekty s úmyslom prekročiť ich očakávania.

Spoločnosť disponujúca kvalitnými výsledkami svojej práce a odbornou zručnosťou personálu pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2005. Od roku 2011 zmenila svoj obchodný názov, pod ktorým je známa dodnes – TU Company, s.r.o.

Spádová oblasť klientov:

Banskobystrický okres

Služby, produkty, špecializácia:

Okrem poskytovania služieb týkajúcich sa stavebných prác v komplexnom rozsahu sa spoločnosť zameriava aj na oblasť špecializovaného stavebníctva.

Špecializujeme sa na komplexné a prestížne projekty výstavby, ktoré sprevádzajú širokú škálu ponúkaných služieb z oblasti stavebníctva, taktiež z oblasti ochrany betónových a oceľových konštrukcií, požiarnej bezpečnosti stavieb, či dokonca jadrového vŕtania.

Ponúkame Vám:
-komplexné vyhodnotenie súčasného stavu
-návrh technicky najvýhodnejšieho riešenia s kompletizáciou nákladov na materiál a pracovnú silu
-vypracovanie technologických postupov
-dodanie materiálu a samotnú realizáciu zadaného projektu

V TU Company, s.r.o. transformujeme skúsenosti a odhodlanie prostredníctvom vytvárania prostredia, ktoré podporuje spoluprácu a angažovanosť projektových tímov. Skúsenosť a zručnosť našich spolupracovníkov dokážeme preukázať na mnohých významných stavebných projektoch. Náš úspech je podporovaný našim záväzkom vytvoriť vyvážené pracovisko, pri ktorom strategická kombinácia vlastnej práce s vyškolenými zamestnancami zvyšuje efektivitu a uľahčuje kontrolu. S využitím najnovších technológií a postupov dokážeme dotiahnuť originálny nápad a priviesť projekt do štádia znamenitého a originálneho výsledku.

Pri realizácii jednotlivých projektov spoločnosť dbá na vysoké štandardy použitých materiálov a poskytnutých služieb. Vyvinutie inovatívnych metód pre efektívnejšie konštruovanie projektov a riešenie náročných problémov vedú k vytváraniu jedinečných výsledkov pri zachovaní najvyšších štandardov v oblasti zdravia, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.

Vysoko kvalifikovaný a špecializovaný tím, inovatívne metódy a náročný štandard na dokončenie, prinášajú spoločnosti TU Company, s.r.o. uznávanú konkurenčnú výhodu. Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je záväzok k hodnotám čestnosti, spoľahlivosti a spravodlivosti.

Zaujímavosti:

Cieľom spoločnosti TU Company, s.r.o. je stať sa poprednou stavebnou spoločnosťou na vybraných trhoch, vyhľadávanou potenciálnymi klientmi a zamestnancami pre to, že dosahuje spoľahlivý výkon, nákladovú efektivitu a technickú rafinovanosť na vysokej úrovni.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 09:30 18:00
Utorok: 09:30 18:00
Streda: 09:30 18:00
Štvrtok: 09:30 18:00
Piatok: 09:30 18:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Otázka

  Odoslať správu