TGB kúpeľňové štúdio

Bratislavská 71,
903 01 Senec
Zobraziť na mape
+421 245 923 525
tgbplast@tgbplast.sk
www.v-kupelni.sk
www.tgbplast.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

TGB kúpeľňové štúdio Senec, 1TGB kúpeľňové štúdio Senec, 1TGB kúpeľňové štúdio Senec, 1

Spádová oblasť klientov:

Senec, Bratislava a okolie

Služby, produkty, špecializácia:

Kúpeľňa je miestnosť v ktorej sa začína náš deň a zároveň aj miesto, kde sa náš deň zvyčajne končí. Preto nás musí nabudiť elánom a dodať pocit pohody a šťastia. Ideálne je teda zariadiť si svoju kúpeľňu podľa vlastnej predstavy.

V Senci máme vzorkovú predajňu pre všetky sklolaminátové výrobky, kde máte zároveň aj možnosť vidieť vzory kúpeľní. Môžete si naživo pozrieť obklady, dlažby, vane, sprchové kúty, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie, toalety, vaňové zásteny a širokú ponuku kúpeľňových doplnkov. Ak by ste na našej predajni nenašli to čo ste hľadali, vieme vám zadarmo objednať vzorky požadovaného tovaru (platí len na určitý sortiment). V našom kúpeľňovom štúdiu vám poradí tým odborníkov zostaviť tú správnu kúpeľňu pre vás.

Zo sklolaminátu a syntetického mramoru vyrábame kompletnú sanitu - vane, wc, umývadlá, sprchové kúty. Všetky naše výrobky sú certifikované a spĺňajú normy STN. Glazúru nám dodáva zahraničný partner a garantujeme vám, že naše výrobky do kúpeľne z plastu a umelého mramoru spĺňajú najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality.

Kúpeľňový sortiment:
- obklady a dlažby do kúpeľne
- vane
- umývadlá
- sprchové vaničky
- sprchové kúty
- vaňové zásteny
- wc, bidety
- nábytok do kúpeľne
- vodovodné batérie
- hydromasáž (vane, panely, boxy)
- kúpeľňové doplnky
- priemyselná sanita
- sifóny (odvodňovacia technika)

Zaujímavosti:

V našich kúpeľňových vizualizáciách sú zahrnuté všetky značky na trhu. Spolupracujeme s firmami ako Aquatek, Roltechnik, Ravak, Kolo, Jika, Hansgrohe, Laufen, Geberit, Rako, Paradyz, Alcaplast, Duravit, Kaldewei, Keramag, Kludi, Roca a mnohými ďalšími. Nemusíte počítať a lámať si hlavu kde aké obklady, dlažby umiestniť, my vám urobíme presný výpočet aj s cenovou ponukou. Ak chcete aj vy svoj návrh kúpeľne zastavte sa u nás na predajni a my vám spravíme vizualizáciu šitú na mieru.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 08:00 - 17:00
Utorok: 08:00 - 17:00
Streda: 08:00 - 17:00
Štvrtok: 08:00 - 17:00
Piatok: 08:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 12:00
Nedeľa:  Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu