Stavebniny Chovanec

Nová Bystrica 1061,
02305 Nová Bystrica
Zobraziť na mape
+421 949 290 717
rmspin@azet.sk
https://www.facebook.com/RMSPIN/

Fotogaléria

Stavebniny Chovanec Nová Bystrica, 1Stavebniny Chovanec Nová Bystrica, 1Stavebniny Chovanec Nová Bystrica, 1

Spádová oblasť klientov:

Stavebniny Chovanec môžete navštíviť v Novej Bystrici, kde Vás náš tím veľmi rád obslúži a poradí Vám s tým najlepším sortimentom z oblasti celého stavebníctva pre Vás.

Služby, produkty, špecializácia:

Stavebniny Chovanec už podľa názvu ponúkajú široký sortiment z oblasti stavebníctva, no môžete u nás nájsť tiež potreby pre Vašu domácnosť. Nájdu sa u nás profesionálni kutili, či domáci kutili ale aj ľudia, ktorí sa rozhodli zveladiť si svoju domácnosť.

Nenašli ste u nás interiérovú farbu podľa Vašej predstavy ? V našich stavebninách nájdete aj miešacie centrum, kde si môžete namiešať interiérovú farbu, fasádnu farbu, omietku, lazúru na drevo či e-mail farbu na kov, drevo a betón podľa Vášho gusta.

Prevádzkujeme tiež požičovňu ručného náradia značky HERMAN pre Vaše práce. Nekupujte...požičajte si ;-) Ak sa však rozhodnete zakúpiť ručné či elektrické náradie, u nás nájdete široký sortiment navrhnutý pre potreby každého remeselníka.

Sme tiež odborníkmi na elektroinštalačný materiál. Ponúkame široký výber elektroinštalačných komponentov, ako sú káble, zásuvky, vypínače, svetlá a mnoho ďalších produktov, ktoré vám umožnia uskutočniť profesionálnu elektrickú inštaláciu alebo renováciu.

V Stavebninách Chovanec nájdete tiež široký výber strešných krytín, ktoré vám pomôžu vytvoriť bezpečnú a esteticky príjemnú strechu pre váš domov alebo iný stavebný projekt.

Či už staviate nový dom, renovujete byt alebo realizujete iné stavebné úlohy, sme tu, aby sme Vám poskytli kvalitné produkty a profesionálne poradenstvo.

Zaujímavosti:

Nemáte možnosti pre osobný odber Vami objednaného sortimentu ? Bez obáv môžete využiť našu autodopravu. Spoľahlivo a rýchlo Vám doručíme sortiment na vopred dohodnutú adresu k Vašej spokojnosti.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:00 17:00
Utorok: 07:00 17:00
Streda: 07:00 17:00
Štvrtok: 07:00 17:00
Piatok: 07:00 17:00
Sobota: 07:00 12:00
Nedeľa: zatvorené  

Otázka

  Odoslať správu