Rusovský penzión a reštaurácia

Adresa: Balkánska 114,
85110 Bratislava-Rusovce
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Rusovský penzión a reštaurácia Bratislava-Rusovce, 1Rusovský penzión a reštaurácia Bratislava-Rusovce, 1Rusovský penzión a reštaurácia Bratislava-Rusovce, 1

Založenie:

Budova Rusovského penziónu bola postavená v roku 1965 a slúžila ako miestna reštaurácia a pohostinstvo. Vtedy patrila pod spotrebné družstvo JEDNOTA SD Bratislava mesto. V tej dobe to bola jediná reštaurácia v Rusovciach a ľudia ju začali volať “Britva”. Vtedajší členovia SĽUK-u a samozrejme aj miestni obyvatelia ju pravidelne a často navštevovali a veľa tu utrácali svoje peniaze. Na základe toho vznikol názov “Britva”, lebo pohostinstvo ich doslova “oholilo” o ich financie. Ľuďom sa tento názov vryl do pamäti a funguje medzi nimi až dodnes.
Na jar v roku 2004 sa začalo s prípravami s nadstavbou a na sklonku tohto roku už bola postavená hrubá stavba. O dva roky neskôr, presnejšie v máji roku 2006 sa otvoril novopostavený penzión a celý názov objektu sa zmenil na “Rusovský penzión”.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Rusovský penzión poskytuje ubytovanie v blízkosti Bratislavy. Jeho súčasťou je reštaurácia a bar. Poskytuje služby a priestory na svadby - svadobná sála, oslavy, hostiny, rodinné večierky, alebo stretávky po rokoch a iné. Občas sa sem prídu najesť aj členovia filmového štábu keď v okolí nakrúcajú seriál, alebo film, alebo známe osobnosti, ktoré prechádzajú popri penzióne a majú chuť na dobrý obed.

V prípade svadby sa o štandardnú výzdobu postará personál reštaurácie. Zákazníci si môžu priniesť aj svoje torty, či zákusky. Ak má zákazník inú predstavu o jedle, môže si zvoliť aj jedlo mimo jedálneho lístka. Nie je problém pripraviť teplé, či studené misy alebo bufetové stoly.

Kapacita penziónu je 30 lôžok:
3 x jednolôžková izba
7 x dvojlôžková izba s možnosťou extra lôžka (prístelka)
2 x apartmán s možnosťou dvoch extra lôžok (prístelka)

Zaujímavosti:

V ponuke máme niekoľko druhov čapovaných pív, a to:
Corgoň Legenda 11° - tankové pivo,
Krušovice 12°
Zlatý Bažant Radler citrón nealko
Corgoň Maurus - tmavé pivo

Súčasťou pivárne je aj biliardový stôl. Dá sa tu príjemne posedieť pri dobrom pivku, či drinku. V prípade rôznych športových TV prenosov je k dispozícii aj veľkoplošná obrazovka. Taktiež sa tu podávajú jedlá ako v reštaurácii a aj obedové menu počas pracovných dní, víkendov a sviatkov. V letných mesiacoch je k dispozícii aj veľká krytá terasa.

Hospodárske informácie

Rusovský penzión a reštaurácia Bratislava-Rusovce

Obchodné meno

ZADA Group, s. r. o.

Sídlo

Balkánska 113/114, Bratislava - Rusovce

PSČ

85110

IČO

46158766

IČ DPH

SK2023278664

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

28.05.2011

Obrat spoločnosti2017: 501 980€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Dušan Antoš

Konateľ

Zlatica Antošová

Spoločník

Dušan Antoš, podiel: 100%

Napíšte nám!