Penzión Marko ****

Vaňovská 26,
038 53 Turany
Zobraziť na mape
0948 984 888
info@penzionmarko.sk
www.penzionmarko.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

Penzión Marko **** Turany, 1Penzión Marko **** Turany, 1Penzión Marko **** Turany, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Penzión Marko sa nachádza na úpätí Národného parku, kde rieka Váh pretína malebné pohoria Veľkú a Malú Fatru. Ponúkame komfortné ubytovanie, skvelé gastronomické zážitky a najväčšie wellness centrum v Turci.

UBYTOVANIE

Penzión Marko ponúka svojim hosťom 10 komfortných, moderne zariadených izieb s prekrásnymi výhľadmi na pohorie Veľkej a Malej Fatry v kategórii Štandard, Family Štandar, Family Plus, VIP Štandard a VIP Plus. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, fénom a s WC, županom a papučami, klimatizáciu s rekuperáciou vzduchu, trezor, minibar, televízor s káblovou televíziou a WiFi, konferenčný stolík s kreslami.

WELLNESS

Wellness centrum Penziónu Marko sa nachádza na rozlohe 1130 m2. Oddych s prekrásnym výhľadom na hory a slnkom zaliatu oblohu si môžete vychutnať vo vonkajšom relaxačnom bazéne a rozplývať sa nad vôňou stromov budete na priestrannej terase s ležadlami.
Zaplávať si môžete v 20 metrovom krytom plaveckom bazéne, ktorý je vhodný aj na vodné cvičenia.

REŠTAURÁCIA

Čerstvosť, kvalita, domáca produkcia a láska k vareniu - tieto slová vyjadrujú štýl našej kuchyne.
Pod vedením šéfkuchára implementuje do jedálneho lístka prvky tradičnej a modernej gastronómie, aby ste mali pri stolovaní v našej reštaurácii nezabudnuteľný zážitok plný chutí a vôní.
Dodávateľov surovín si starostlivo vyberal a odskúšal samotný šéfkuchár, aby mohol pre Vás pripraviť jedlá najvyššej kvality, ktoré okrem chuťovej vyváženosti sú aj oku lahodiace.

CATERING

Pre oslavu, rodinné stretnutie alebo iné slávnostné posedenie máme pre Vás na výber viacero priestorov, kde budete môcť nerušene tráviť chvíle s Vašimi najbližšími. Profesionálny, ale zato priateľský prístup a skvelá gastronómia sú zaručené.

- Salónik s vonkajšou terasou je určený pre menšie oslavy do 20 osôb.
- Vináreň s dataprojektorom je vhodná na organizovanie podujatí s počtom osôb do 60 osôb.
- Zimná záhrada pre 40 osôb s možnosťou prejsť na terasu je priestranná a presvetlená denným svetlom.

DETSKÝ SVET

Najväčší detský svet v Turci ponúka vonkajší a vnútorný detský svet, v ktorom sa vaše dieťa zaručene nebude nudiť. Viacúčelová športová hala s rozlozou 950 m2 umožňuje celodenný pobyt detí. Nájdete u nás trampolíny, autíčka, šmykľavky, lezecké steny, 5-poschodovú preliezku a veľa ďalších zábavných atrakcií. Halu je možné využiť aj na bedminton, detské loptové hry, cvičenie jogy, pilatesu, zumby, flowinu a aerobicu s možnosťou použitia žinenky na povrchu dvorca s EPDM gumou.

Zaujímavosti:

Poloha penziónu v južnej časti pohoria Krivánska Malá Fatra ponúka vyžitie v letnej aj zimnej turistickej sezóne.

Lokalita je ideálna pre nadšencov športu a turistiky. Z Trusalovej vedie turistický chodník na Chleb alebo Veľký Fatranský Kriváň, odkiaľ sa turistom naskytne krásny výhľad na turčiansku kotlinu. Trasu je možné absolvovať aj na horských bicykloch, či na lyžiach v zimnom období.

Len pár kilometrov od penziónu sa nachádza obec Šútovo, v ktorej návštevníci môžu absolvovať nenáročnú túru na Šútovský vodopád (38 m), či zájsť na Šútovské jazero prezývané slovenské Chorvátsko. Cestou na Šútovský vodopád sa dá dostať na turistický chodník na Mojžišove pramene, čo patrí už medzi náročnejšie túry.

Otváracie hodiny:

PENZIÓN    
Pondelok - Nedeľa: 10:00 22:00
WELLNESS    
Pondelok - Piatok: 14:00 22:00
Sobota -  Nedeľa: 10:00 22:00
Sviatky/prázdniny:  10:00 22:00
DETSKÉ IHRISKO    
Pondelok - Piatok: 14:00 19:00
Sobota -  Nedeľa: 10:00 19:00
Sviatky/prázdniny:  10:00 19:00

Otázka

  Odoslať správu