Penzión Jozefína

Adresa: Krásnohorská Dlhá Lúka 47,
04945 Krásnohorská Dlhá Lúka
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1Penzión Jozefína Krásnohorská Dlhá Lúka, 1

Spádová oblasť klientov:

Penzión Jozefína sa nachádza na okraji obce Krásnohorská Dlhá Lúka, na severnom úpätí Silickej planiny, 8 kilometrov od Rožňavy, v blízkosti Národného parku Slovenský kras.
Na okraji dediny sa nachádza Buzgó - Krásnohorská Jaskyňa - kvapľová jaskyňa.

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkame na ubytovanie 17 izieb - 2, 3 a 4 lôžkové izby s prístelkami. Ubytovaní hostia majú k dispozícii kuchynky s chladničkou, rýchlovarné kanvice, plynový sporák, WC a sprchy.

Stravovanie: polopenzia, plná penzia, alebo vlastné stravovanie.

Spoločenská miestnosť s farebným TV a vnútorným krbom a barom slúži ako jedáleň s kapacitou 50 miest. Altánky s posedením a krbom, opekanie.

Detské ihriská, požičovňa športových potrieb, volejbal, stolný tenis, futbal. Parkovanie vo dvore autobus aj osobné autá.

Zaujímavosti:

Na svahu v areáli penziónu je postavená rozhľadňa, z ktorej je nádherný výhľad na Krásnohorský hrad a Rožňavskú kotlinu.

V areáli penziónu Jozefína sídli Speleologická vodcovská služba a návštevníci tu dostanú kompletnú jaskyniarsku výstroj, pre vtup do Krásnohorskej jaskyne.

Napíšte nám!