PENZIÓN BLESK

Vajanského 9,
03401 Ružomberok
Zobraziť na mape
+421 911 130 025
info@penzionblesk.sk
www.penzionblesk.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

PENZIÓN BLESK Ružomberok, 1PENZIÓN BLESK Ružomberok, 1PENZIÓN BLESK Ružomberok, 1

Spádová oblasť klientov:

Penzión Blesk môžete poctiť svojou návštevou v meste Ružomberok, ktoré Vám ponúkne množstvo voľnočasových aktivít a možností trávenia Vášho voľného času. Veríme a dúfame, že sa u nás budete cítiť príjemne a pohodlne.

Služby, produkty, špecializácia:

Máme pre vás pripravené dvojhviezdičkové izby, podľa vlastného výberu. Bývajte pár minút od centra mesta Ružomberok. Poskytneme Vám ubytovanie v 1-lôžkových, 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky a v jednom 3-lôžkovom a v 4-lôžkovom apartmáne. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie (WC + sprchovací kút), TV - SAT, chladničku a bezplatné pripojenie na WIFI.

Na svoje si prídu aj milovníci chutného jedla či gurmáni, pre ktorých je prítomná aj naša reštaurácia, ktorá vie ponúknuť široké spektrum jedál z domácej aj zahraničnej kuchyne. V zimnom období si môžete chutné jedlo vychutnať na zimnej záhrade a počas horúcich letní dní je Vám k dispozícii letná terasa s kapacitou miesta pre 16 ľudí.

Okolie Ružomberka Vám ponúka hneď niekoľko možností pre plnohodnotné trávenie Vášho voľného času.

V čase zimných mesiacov sú pre milovníkov rekreácie prítomné lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok a Ski Jasná. Pokiaľ sa Vám ale nechce mrznúť na kopcoch, máme pre Vás návrh na oddych v podaní rekreačného strediska - Thermal Park Bešeňová či kúpeľného a relaxačného centra - Lúčky.

Každý rád objavuje a spoznáva nové miesta. Ak patríte medzi cestovateľov, výskumníkov či turistov, budú pre Vás vhodné turistické vychádzky na Čebrať, Malinô Brdo, Veľký Choč alebo prírodná prechádzka v Čutkovskej doline.

Pre neobsedné typy sa v okolí Ružomberka nachádza futbalový štadión MFK Ružomberok, tenisové centrum v Ružomberku, stolnotenisové centrum v Ružomberku, lezecká lanová dráha Tarzánia v časti Hrabovo alebo aj mestská plaváreň Ružomberok.

Zaujímavosti:

Príďte sa k nám zrelaxovať s celou Vašou rodinou. Načerpajte nové sily v našom welnesse, ktorého súčasťou je aj sauna či bazén.

Súčasťou nášho komplexu je taktiež kongresová sála s kapacitou 50 miest. Kongresová sála sa nachádza na druhom podlaží a je vybavená premietacím plátnom, dataprojektorom, flipchartom či pripojením k sieti WiFi.

Organizujte u nás školenia, kongresy, semináre či pracovné stretnutia. Penzión BLESK pre Vás zabezpečí tiež coffee break či catering regionálnej kuchyne.

Okrem pracovných stretnutí pre Vás zabezpečíme aj oslavy rôzneho druhu, svadby, smútočné posedenia, firemné obedy, pomaturitné posedenia, krsty, prijímania alebo birmovky.

Pevne veríme, že penzión BLESK je vhodným miestom pre Váš relax ale aj pracovné stretnutia.

Otázka

  Odoslať správu