PARAPETY BB SK, s.r.o.

Stavebná 8/B,
97401 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
043 58 85 756
0911 353 095
info@parapetybb.sk
www.parapetybb.sk

Fotogaléria

PARAPETY BB SK, s.r.o. Banská Bystrica, 1PARAPETY BB SK, s.r.o. Banská Bystrica, 1PARAPETY BB SK, s.r.o. Banská Bystrica, 1

Založenie:

Od roku 2000 sme aktívni na trhu a úspešne sme dodali parapety do tisícok objektov a domácností nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike a Poľsku. Naša dlhoročná skúsenosť a spokojnosť našich zákazníkov sú pre nás dôkazom kvality našich produktov a služieb.

Počet zamestnancov:

Vo firme PARAPETA BB pracuje 13 zamestnancov

Spádová oblasť klientov:

Naša výroba sa nachádza na adrese Majerská Cesta 66, Banská Bystrica, a ponúkame vlastný rozvoz pre našich zákazníkov. V prípade dlhodobej spolupráce sa staráme o pravidelné doručovanie tovaru 1 až 2-krát týždenne, aby sme vyhoveli potrebám našich klientov. Radi uvítame zákazníkov z celého Slovenska

Služby, produkty, špecializácia:

Firma Parapety BB je špecializovaná v oblasti výroby a poskytovania služieb súvisiacich s parapetami a súvisiacimi produktmi. Naša ponuka zahŕňa nasledovné služby, produkty a špecializácie:

Výroba parapetných dosiek na mieru: Ponúkame rezanie parapetných dosiek podľa individuálnych požiadaviek a rozmerov. Naše parapetné dosky sú vyrobené presne podľa vašich potrieb a zaručujú kvalitu a trvácnosť.

Sieťky proti hmyzu: Vyrábame sieťky na mieru, ktoré slúžia ako účinná ochrana proti hmyzu. Naše sieťky sú dostupné v rôznych farbách a drevených imitáciách, takže sa skvele hodí k vašej existujúcej estetike okien.

Žalúzie: Špecializujeme sa aj na výrobu interiérových a exteriérových žalúzií na mieru. Naše žalúzie poskytujú nielen efektívnu reguláciu svetla a súkromia, ale aj estetický doplnok pre váš interiér alebo exteriér.

Opravy a údržba: Okrem výroby nových produktov ponúkame aj služby opravy a údržby parapetov, sieťok proti hmyzu a žalúzií. Náš tím skúsených odborníkov sa postará o to, aby vaše produkty zostali v optimálnom stave a poskytovali vám maximálnu spokojnosť.

Naša firma sa môže pochváliť viac ako 20-ročnou praxou a spoluprácou s tisíckami zákazníkov na Slovensku, v Českej republike a Poľsku. Sme hrdí na naše profesionálne služby a kvalitné produkty, a radi vám poskytneme odborné poradenstvo pri výbere správnych parapetov, sieťok proti hmyzu a žalúzií, aby ste dosiahli najlepšie výsledky pre váš domov alebo objekt.

Zaujímavosti:

Už viac ako 20 rokov sme špecialisti na výrobu parapetných dosiek, sieťok proti hmyzu a interiérových & exteriérových žalúzií. Všetky naše produkty pre Vás vyrábame na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 08:00 16:00
Utorok: 08:00 16:00
Streda: 08:00 16:00
Štvrtok: 08:00 16:00
Piatok: 08:00 16:00
Sobota: Zatvorené Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu