KÁVY SVETA, s. r. o.

Adresa: Hlavná 20,
04001 Košice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

KÁVY SVETA, s. r. o. Košice, 1KÁVY SVETA, s. r. o. Košice, 1KÁVY SVETA, s. r. o. Košice, 1

Založenie:

Kávu arabica sme pražili pre našu kaviareň od roku 2008 na 1 kg stroji značky TOPER. Postupne sme vyskúšali najznámejšie odrody a vytvorili sme súčasnú ponuku.

V roku 2015 sme si zaobstarali veľkokapacitný stroj, ktorým sme schopní vyhovieť dennej spotrebe našej kaviarne, aj predaju cez internet. Našim zákazníkom tak ponúkame čerstvo praženú kávu, ktorá u nás pobudne len niekoľko dní, maximálne však jeden mesiac. Snažíme sa o to, aby sme nami vyrobenú kávu zachovali čo najčerstvejšiu.

Spádová oblasť klientov:

Naša kaviareň KÁVY SVETA na Hlavnej ulici č. 20 v Košiciach ponúka svojim zákazníkom príjemné posedenie v domáckej atmosfére s podmazom decentnej „kaviarenskej“ muziky v štýle soulu, swingu, džezu, a evergreenov v rozlohe 120 m².
e- shop: celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Okrem našich vlastnoručne pražených odrodových káv arabica ponúkame našim zákazníkom 50 spôsobov prípravy kávových nápojov, podľa originálnych receptúr z rôznych kútov sveta.
Len espressá pre Vás pripravíme zhruba na 20 spôsobov, mliečne penové kávy rôznych obsahov a kávové dobrodružstvá, o ktorých ste ani nepočuli. Naša ranná káva Vás bude v kútikoch úst sprevádzať celé predpoludnie.

Milovníci čajov si môžu pochutnať z ponuky vyše 30 druhov sypaných ČAJOV SVETA.

Naša vínna ponuka nesie názov KRÁSNE VÍNA STREDNEJ EURÓPY. Vybrali sme pre Vás najlepšie vína niekoľkých rodinných vinárstiev Slovenska, Maďarska, Moravy a Rakúska, na základe dlhoročných osobných a profesionálnych vzťahov.

V našej kaviarni Vám pripravíme aj NIEČO POD ZUB. Okrem kreatívnych sendvičov jedinečnej chuti a čerstvo vypekaných bagiet alebo croissantov Vám ponúkneme aj rustikálny syrový a klobásový tanier.
Inšpiráciu pre CUKRÁRENSKÚ PONUKU sme nabrali z tradičných receptúr Rakúsko-Uhorska, Maďarska a Slovenska.

PROTI SMÄDU Vám ponúkneme čerstvo lisovanú pomarančovú šťavu, alebo bio limonády rôznych príchutí. Okrem čapovaných pív u nás nájdete niekoľko pivných remeselných produktov z nášho regiónu. Z destilátov máme bežnú ponuku, z likérov dokonca možno viac.

Zaujímavosti:

Na stenách našej kaviarne z času na čas nájdete VÝSTAVY malieb či fotografií. Preferujeme miestnych tvorcov, obzvlášť mladých autorov, ktorým ponúkame priestor na prezentáciu.

U nás si môžete posedieť aj s NIEKOĽKÝMI VÝZNAMNÝMI OSOBNOSŤAMI NÁŠHO MESTA, ktorí sú stálymi zákazníkmi našej kaviarne, ako je svetoznámy košický rodák, spisovateľ SÁNDOR MÁRAI, a významní košickí maliari JÚLIUS JAKOBY a ŠTEFAN ROSKOVÁNYI.

Hospodárske informácie

KÁVY SVETA, s. r. o. Košice

Obchodné meno

KÁVY SVETA, s. r. o.

Sídlo

Hlavná 18, Košice

PSČ

04001

IČO

44612605

IČ DPH

SK2022760828

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

13.02.2009

Obrat spoločnosti2018: 257 931€

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Konateľ

Peter Dudáš

Spoločník

Peter Dudáš, podiel: 100%

Otázka

  Odoslať správu