KALČÍK, spol. s r.o.

Štefánikova 1318,
90501 Senica
Zobraziť na mape
034 6512724
kalcik@kalcik.sk
www.kalcik.sk

Video prezentácia

Spádová oblasť klientov:

Naše služby využívajú malé i stredne veľké firmy podnikajúce ako živnostníci, právnické osoby, občianske združenia i neziskové organizácie. Pracujeme pre Slovenské i zahraničné spoločnosti.

Medzi našich klientov patria:
- Lekári, Zdravotnícke zariadenia, Exekútori, Strážne služby, Technici IT, Krajčírske dielne, Remeselníci, Obchodníci, Chovatelia, Športovci, Športové kluby, Výrobné obchodné a Servisné spoločnosti, Prepravcovia...

Služby, produkty, špecializácia:

Firma KALČÍK, s.r.o. ponúka pre Vašu firmu či spoločnosť komplexné vedenie účtovnej agendy v sústave jednoduchého alebo podvojného účtovníctva, mzdovej agendy, vypracovanie podnikateľských plánov, poradenstva, vypracovanie znaleckého posudku v odvetví účtovníctvo a daňovníctvo.

Individuálny prístup posúva našu spoločnosť bližšie ku klientom a k ich požiadavkám. Denne monitorujeme zmeny legislatívy s cieľom ich okamžitého implementovania do praxe.

Využívame najmodernejšiu techniku a metódy doškoľovania všetkých zamestnancov. Účtujeme na požiadanie cez internet vo Vašom počítači a Vašom software. Využívame elektronickú komunikáciu s DU, SP, ZP i ORSR.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 08:00 17:00
Utorok: 08:00 17:00
Streda: 08:00 17:00
Štvrtok: 08:00 17:00
Piatok: 08:00 17:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa Zatvorené  

Otázka

  Odoslať správu