JURMASTAV s.r.o.

Trnavská cesta 164/46,
82102 Bratislava
Zobraziť na mape
0949 643 351
info@murar-ba.sk
www.murar-ba.sk

Založenie:

Na Slovensku úspešne pôsobíme už viac ako desať rokov, počas ktorých sme získali množstvo skúsenosti

Spádová oblasť klientov:

Už viac ako 10 rokov ponúkame širokú škálu stavebných služieb v Bratislave a blízkom okolí.

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkame široký výber služieb, od rekonštrukcií bytov, cez maliarske práce, až po sťahovanie.

Rekonštrukcie bytov a domov
Vykonávame rekonštrukcie bytov aj domov. Špecializujeme sa na rekonštrukcie bytov, rekonštrukcie kúpeľne a rekonštrukcie bytového jadra. Prerábky a prestavby pre nás nie sú problém.

Sadrokartón
Realizujeme montáž sádrokartónových a minerálnych podhľadov, stropov a priečok. Pomôžeme Vám vyriešiť zníženie stropu či sadrokartonovú priečku vo Vašom dome či byte.

Omietky/Stierky
Vykonávame sadrové omietky a stierky na stenu, strop či betón. Poznáme výhody a vlastnosti použitia sadrových omietok a stierok. Vyberieme to najlepšie pre vašu stavbu.

Maliarske práce
Naša profesionálna ponuka zahŕňa maľovanie stien, bytov aj domov. Vyberáme tie najlepšie farby a overené postupy pre perfektné maľovanie Vašej steny v dome či byte.

Obklady a dlažby
Odborne realizujeme pokládku obkladov a dlažby, kobercov, pokládku PVC, laminátových, vinylových a drevených podláh. Obklady a dlažby sú veľmi praktickým, estetickým a odolným riešením.

Zateplenie a fasády
Vykonávame zateplenie fasády podľa vašich požiadaviek. Kontaktuje nás a jednoducho si zistíte cenu za zateplenie a fasádu Vášho domu. Zateplenie domu prispieva k zníženiu nákladov.

Vodoinštalácia
Zabezpečujeme kompletnú montáž vodovodných rozvodov pri novostavbách, bytoch, či domoch. Poskytujeme služby a práce v oblasti vodoinštalácií a kanalizačných rozvodov.

Elektroinštalácia
Realizujeme kompletné elektroinštalácie v domoch, bytoch, halách či novostavbách. Postaráme sa o výmenu starých rozvodov a zapojenie všetkých vypínačov, zásuviek a svietidiel.

Doprava materiálu do hmotnosti 1,5 tony.

Zaujímavosti:

Našim zákazníkom ponúkame doplnkovú službu upratovanie a čistenie. Po dokončení našich prác sa môžete rovno presťahovať do vyčisteného priestoru, bez čakania na novú firmu.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 08:00 17:00
Utorok: 08:00 17:00
Streda: 08:00 17:00
Štvrtok: 08:00 17:00
Piatok: 08:00 17:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Otázka

  Odoslať správu