IZOLGROUP s.r.o.

Pod Vršky 804/3,
96501 Žiar nad Hronom
Zobraziť na mape
0905 166 151
melisjaro@gmail.com
www.izolgroup.sk

Založenie:

Firma Izolgoup s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá začala svoju stavebnú činnosť v roku 2016. Odvtedy sa zaoberá realizáciou rôznych stavebných projektov a poskytovaním stavebných služieb pre klientov z rôznych sektorov.

Spádová oblasť klientov:

Firma Izolgoup s.r.o. so sídlom v Žiari nad Hronom je pripravená poskytnúť svoje služby zákazníkom z celého Slovenska. Ich skúsený tím odborníkov je pripravený poskytnúť účinné riešenia pre rôzne typy stavebných projektov.

Služby, produkty, špecializácia:

Firma IZOLGROUP s.r.o. so sídlom v Žiari nad Hronom sa špecializuje na profesionálne hydroizolácie striech, terás a balkónov. Ich činnosť zahŕňa komplexné rekonštrukcie plochých striech a starších striech s problémami so zatekaním.

Okrem toho sa zaoberajú aj hydroizoláciou základov budov a iných stavieb. Realizujú zateplenie priemyselných hál, hypermarketov, obchodno-nákupných centier a bytových domov.

Spoločnosť ponúka nezáväzné bezplatné obhliadky objektov pre záujemcov a následne navrhne optimálne riešenia, ktoré sú zahrnuté do cenovej ponuky na mieru pre zákazníkov. Ich práce sú dôsledné, precízne a vykonávané s vysokým pracovným nasadením. Zákazníkom poskytujú 10-ročnú záruku kvality na všetky zrealizované práce.

Pri realizácii hydroizolácií a zateplení používajú len najkvalitnejšie certifikované materiály od renomovaných a spoľahlivých dodávateľov. Materiály majú predpokladanú životnosť hydroizolačného systému až 20 rokov.

Ich tím tvoria profesionálni a spoľahliví zamestnanci, ktorí sú odborne preškolení a disponujú potrebnými certifikátmi a preukazmi na prácu vo výškach, pracovné plošiny a zdravotné prehliadky. Vďaka vysokým štandardom a kvalifikácii ich zamestnancov je zaručená kvalita ich práce.

Spoločnosť IZOLGROUP s.r.o. sa špecializuje na profesionálne hydroizolácie striech, terás a balkónov.

Používajú rôzne typy fólií, vrátane PVC fólií (mPVC alebo PVC-P) a TPO/FPO fólií, ktoré majú vynikajúce vlastnosti a vydržia dlhšie bez straty kvality. Tieto hydroizolačné fólie sú vhodné pre ploché aj šikmé strechy, balkóny a terasy, s možnosťou aplikácie na rôzne typy podkladov.

Hydroizolačné fólie majú mnoho výhod, ale aj niektoré nevýhody, a ich použitie je vhodné na rôzne typy stavebných konštrukcií vrátane bytových domov a priemyselných objektov.

Otváracie hodiny:

Pondelok: podľa objednávok
Utorok: podľa objednávok
Streda: podľa objednávok
Štvrtok: podľa objednávok
Piatok: podľa objednávok
Sobota: podľa objednávok
Nedeľa: podľa objednávok

Otázka

  Odoslať správu