GRUNPOWERTECH s.r.o.

Priemyselná ulica 9,
946 51 Nesvady
Zobraziť na mape
+421 907 736 012
info@grunpowertech.sk
www.grun-power.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

GRUNPOWERTECH s.r.o. Nesvady, 1GRUNPOWERTECH s.r.o. Nesvady, 1GRUNPOWERTECH s.r.o. Nesvady, 1

Spádová oblasť klientov:

Montáž fotovoltiky, montáž tepelného čerpadla, inštaláciu rekuperácie alebo solárnych kolektorov realizujeme po celej Slovenskej Republike.

Služby, produkty, špecializácia:

Naša spoločnosť GRUNPOWERTECH s.r.o. sa zaoberá dodávkou, montážou a servisom tepelných čerpadiel, slnečných kolektorových systémov, fotovoltaických systémov, vákuových setov či rekuperačných jednotiek.

Sme distribútorom viacerých značiek na slovenskom trhu. Montáž fotovoltiky, montáž tepelného čerpadla, inštaláciu rekuperácie alebo solárnych kolektorov realizujeme po celej republike. Sme oficiálnym montérom slnečných kolektorov fototermidných aj fotovoltických. Máme bohaté skúsenosti v danom odbore a vieme Vám poradiť to najlepšie pre vašu domácnosť.

ORIENTÁCIA NA ZÁKAZNÍKA
Ponúkame seriózny prístup k našim potenciálnym zákazníkom/záujemcom. Pprioritou našej firmy, je čo najviac spokojných zákazníkov, preto starostlivosť o zákazníka je pre nás prvoradá aj po úspešnom zrealizovaní daného projektu. Servis a technickú podporu sa snažíme zabezpečovať v nadštandardnej úrovni a v čo najkratšom čase.

PREZENTÁCIA A PORADENSTVO
Naši zamestnanci a obchodní zástupcovia Vám vypracujú ponuku šitú na mieru pre Vašu domácnosť. V prípade, ak by nebolo možné z fotodokumentácie, ktorú nám zašlete určiť materiálnu, časovú a finančnú náročnosť realizácie, robíme obhliadku priamo u Vás doma. Naša bezplatná ponuka obsahuje:
prezentáciu produktu,
predbežnú materiálnu, časovú a cenovú kalkuláciu produktu (aj ceny s montážou),
odborné poradenstvo.

Poskytnutie informácií bez záväzkov
Našim potenciálnym zákazníkom a konkrétnym záujemcom o solárne systémy, tepelné čerpadlá, fotovoltické panely či rekuperačné jednotky vyhotovíme cenovú ponuku bezplatne a bez ďalších záväzkov.

Prečo si vybrať nás?
...pre skúsenosti v oblasti. Máme bohaté skúsenosti v oblasti montáže a servisu solárnych systémov, tepelných čerpadiel, fotovoltických panelov a rekuperačných jednotiek. Okrem uvedeného pracujeme aj na vodoinštalačných, kúrenárskych, elektroinštalačnych, chladiarenskych prácach a vzduchotechnike.

Prístup k zákazníkom
K zákazníkom pristupujeme jednotlivo s dôrazom na ich požiadavky o budúcom produkte pre ich domácnosť.

Cenová politika
Všetky nami dodávané a montované produkty a doplnky ponúkame za bezkonkurenčné ceny, nesnažíme sa na zákazníkovi zbohatnúť, ale skôr prispôsobiť ponuku, aby mu čo najviac vyhovovala.

Dodávka príslušenstva, údržba a servis
K všetkým produktom dodávame príslušenstvo a materiál zapojenia vysokej kvality. Rovnako poskytujeme v určitých prípadoch servis nami montovaného zariadenia. Pri zariadeniach montovaných inými spoločnosťami nevieme zaručiť 100% úspešnosť.

Služby bez poplatkov
Našim potenciálnym zákazníkom bezplatne a bez ďalších záväzkov poskytujeme odborné poradenstvo a ponúkame taktiež vyhotovenie cenovej ponuky pre konkrétne riešenie vašej požiadavky bez poplatkov.

Zaujímavosti:

Počas nášho doterajšieho pôsobenia sme získali bohaté skúsenosti v oblasti montáže, predaja a servisu. Za celé obdobie sa nám podarilo predať a namontovať obrovské množstvo systémov pre eko domácnosti čítajúce niekoľko stoviek produktov.

Otázka

  Odoslať správu