ELIT SEVER STAVBY, s. r. o.

Bysterecká 2063/29,
02601 Dolný Kubín
Zobraziť na mape
+421 917 493 370
info@opieskujem.sk
www.opieskujem.sk


Video v príprave

Fotogaléria

ELIT SEVER STAVBY, s. r. o. Dolný Kubín, 1ELIT SEVER STAVBY, s. r. o. Dolný Kubín, 1ELIT SEVER STAVBY, s. r. o. Dolný Kubín, 1

Založenie:

Spoločnosť ELIT SEVER STAVBY, s. r. o. vznikla v roku 2019 na základe dlhoročných skúseností v oblasti mobilného pieskovania, ktorému sa naša rodina venuje už od roku 1999.

Spádová oblasť klientov:

Pôsobíme na celom území Slovenska, ručíme kvalitou a dlhoročnou praxou, pričom garantujeme, že budete aj Vy s nami a s našimi službami nadmieru spokojný.

Služby, produkty, špecializácia:

ELIT SEVER STAVBY, s. r. o. poskytuje rozsiahle služby v oblasti pieskovania, ktoré sú vhodné pre rôzne aplikácie:

Obnova drevených konštrukcií: ideálne pre chaty a zruby, kde je potrebné odstrániť staré nátery a impregnácie, čím sa zvyšuje ich odolnosť a obnovuje estetický vzhľad.

Renovácia striech: pieskovanie strešných krytín ako sú plechové a škridlové strechy. Táto služba je vhodná pre predĺženie životnosti a zlepšenie vzhľadu strechy.

Pieskovanie drevených stropov: odstránenie nežiadúcich vrstiev z drevených stropov, čím sa pripravia na nové nátery alebo omietky - ideálne pre renovácie starých budov.

Priemyselné pieskovanie a pieskovanie stavebných strojov: efektívne čistenie a odstraňovanie korózie z rôznych typov strojov, zvyšujúce ich výkon a životnosť. Tryskacie práce a povrchové úpravy všetkých materiálov priamo u zákazníka - mobilné pieskovanie, ktorým odstránime staré nátery, hrdzu, špinu

Pri mobilnom pieskovaní sa povrch opracováva prúdom vzduchu, ktorý obsahuje čiastočky brúsneho materiálu vo forme piesku. Výsledkom našich služieb sú rýchlo a hladko obrúsené povrchy, ktoré by vám inak zabrali hodiny náročnej práce.

Zaradené v kategóriách

Otázka

  Odoslať správu