Vyhľadávaniue

Chaty, chalupy Prievidza - celkovo 1 výsledkov


  Prémioví partneri

Horská chata Alpina

Fačkovské sedlo - Salaš Kľak 146,
97215 Klačno


Chaty, chalupy Prievidza

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru ubytovanie na chate na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako ubytovanie na chate, ubytovanie na chalupe, chata, chaty na Slovensku.

Užívate si každoročne dovolenku v kruhu priateľov a blízkych? Alebo sa neviete dočkať predĺženého víkendu, ktorý strávite mimo domova? Vyhľadajte si ponuky ubytovania na chate a vychutnajte si spoločné chvíle s blízkymi s príjemnej atmosfére.

Vyhľadajte si chatu alebo chalupu, či drevenicu v obľúbenej lokalite, ako napríklad Tatry, Liptov, Orava, Horehornie a mnoho ďalších. Rozhodnite sa, či uvítate redšej chatu na samote alebo polosamote, v lese, v obci alebo celkom lazoch, či v blízkosti veľkého mesta s viacerými možnosťami. Využite tiež ponuky zapožičania bicyklov, lyží, saní alebo saunovanie, wellnes, či poukážky do aquaparkov, na lyžovačku a podobne.

Rozhodli ste sa ísť na romantický pobyt s partnerom? Alebo naopak, chcete voľné chvíle stráviť s veľkou rodinou, či v kruhu priateľov? Vyberte si z každej možnosti. Chalupy s veľkým počtom lôžok, malé chaty pre páriky a taktiež rekreačné chaty pre rodiny s deťmi. Vyberajte si tiež podľa komfortu a ceny. Menej náročné chaty, alebo chaty s kompletným vybavením, s terasou, altánkom, možnosťou grilovania a opekania.

Ak je pre Vás praskot ohňa v kozube to pravé, určite si vyhľadajte chatu, kde si okrem toho užijete tiež pokoj, ticho a prírodu. Zabezpečte si chalupu v hlavných sezónach, ale aj mimo sezóny. Pozrite si dostupnosť a možnosti v okolí. Dajte prednosť súkromiu a blízkosti ľudí, s ktorými chcete tráviť svoj čas.

Vyberte si na jednom mieste vhodnú chatu, horskú chatu, chalupu, rekreačný domy, zrub, či drevenicu, ale aj chatové osady a rezorty.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Ubytovanie na chate Nitra, Ubytovanie na chate Štrba - Tatranská Štrba, Ubytovanie na chate Stará Lesná, Ubytovanie na chate Brezno, Ubytovanie na chate Gelnica a v ďalších.