CHATA PINUS

Kubínska Hoľa,
02601 Dolný Kubín
Zobraziť na mape
0905 944 253
chatapinus@gmail.com
www.chatapinus.com


Video v príprave

Fotogaléria

CHATA PINUS Dolný Kubín, 1CHATA PINUS Dolný Kubín, 1CHATA PINUS Dolný Kubín, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Chata Pinus sa nachádza v rekreačnej oblasti Dolný Kubín, len na skok od lyžiarskeho strediska SKI KUBÍNSKA. Naša lokalita vás ponorí do prírodného klenotu - lesov a hôr - kde môžete zažiť nezabudnuteľný pobyt.

Naši hostia majú k dispozícii 2 apartmány, ktoré ubytujú až 14 osôb v 4 priestraných spálňach. S 2 kúpeľňami a 4 toaletami je pohodlie našich hostí na prvom mieste. Možnosť ubytovať viacero nezávislých skupín je samozrejmosťou.

Pre rodiny s deťmi sme pripravili všetko potrebné - od detskej postieľky, preliezky, šmýkačky až po detskú hojdačku. Vítame aj vašich malých štvornohých priateľov - pobyt s malým psom je povolený za poplatok.

Vychutnajte si prírodný svieži vzduch na našej terase, kde sa nachádza vonkajšie posedenie, krb, kotlík a gril. A parkovanie? Nie je problém! Máme dostatok miesta pre 5 áut priamo pri objekte.

Pre zimných nadšencov je tu SKI PARK Kubínska hoľa, vzdialený len 500 metrov, kde si môžete zalyžovať. Ak preferujete letnú zábavu, AquaRelax Dolný Kubín (6,4 km) vás osvieži. Okolie je tiež plné kultúrnych pokladov - Oravský hrad (12 km) a Liskovská jaskyňa (26,8 km) vám umožnia spoznať históriu a krásy regiónu.

Tešíme sa, že vás môžeme privítať v Chate PINUS, kde sa spoja pohoda, príroda a zábava.

Otázka

  Odoslať správu