BuildCorp, s. r. o.

Železničná 3065/7H,
98401 Lučenec
Zobraziť na mape
+421 908 622 509
rekuperacie@buildcorp.sk
www.buildcorp.sk
www.lokalnerekuperacie.sk


Video v príprave

Počet zamestnancov:

V spoločnosti Buildcorp s.r.o. pracujú 6 profesionální zamestnanci.

Spádová oblasť klientov:

Práce vykonávame na celom území Slovenska. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Lučenci.

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkame aj chemické kotvenie, protipožiarne systémy (s použitím technológií značky Hilti a Wurth) a podrezávanie muriva pre odstránenie vlhkosti. Naše služby poskytujeme na celom území Slovenska a zaručujeme vysokú kvalitu a bezpečnosť. Niečo o našich službách:

Jadrové vŕtanie

Jadrové vŕtanie umožňuje vytvárať úplne presné, symetrické otvory, pričom okolitá stena ostáva nepoškodená. Naše diamantové vrtáky zaručujú hladké a čisté otvory, ktoré sú hneď použiteľné. Výhody jadrového vŕtania zahŕňajú minimálne narušenie štruktúry, nízku hlučnosť a absenciu prachu, čo je ideálne pre technologické prestupy v stavbách a rekonštrukciách.

Rezanie betónu

Rezanie betónu našimi diamantovými nástrojmi zabezpečuje presné rezy bez vibrácií a prasklín. Tieto metódy sú neoceniteľné pri úpravách a rekonštrukciách budov, kde je potrebná vysoká presnosť a minimálne narušenie okolitého materiálu. Naše technológie umožňujú rezanie pod rôznymi uhlami a do veľkých hĺbok, čo zabezpečuje flexibilitu pri realizácii vašich projektov. Pri rezaní kotúčom môžeme rezať z jednej strany až do hĺbky 74,5cm a pri rezaní lanom prakticky neobmedzene.

Protipožiarne systémy

Protipožiarne systémy, ktoré ponúkame, zahŕňajú produkty značiek Hilti a Wurth. Tieto systémy poskytujú vysokú úroveň ochrany a sú certifikované podľa najprísnejších noriem. Naše riešenia zabezpečujú ochranu budov pred požiarom, čím prispievajú k bezpečnosti a ochrane majetku a života.

Chemické kotvenie

Naše služby chemického kotvenia sú ideálne pre upevňovanie ťažkých konštrukcií, kde je vyžadovaná vysoká pevnosť a spoľahlivosť. Používame chemické kotvy, ktoré poskytujú bezpečné a trvanlivé riešenie pre upevnenie závitových tyčí a roxorov v betóne.

Sanácia muriva

Pri sanácii muriva sa špecializujeme na odstránenie vlhkosti pomocou technológie podrezávania muriva. Tento proces je mimoriadne efektívny pri obnove historických budov, kde je dôležité zachovať štrukturálnu integritu stavby. Naše metódy zabezpečujú trvalé riešenie problému vlhkosti, čím prispievajú k dlhodobej ochrane kultúrneho dedičstva.

Rekuperačné systémy

Rekuperačné systémy sa používajú na zníženie spotreby energie a dennú stabilizáciu teploty vo vnútri. Rekuperácia má okrem rekuperácie tepla aj mnoho ďalších výhod: zabezpečenie čerstvého vzduchu, zníženie vlhkosti vo vnútri budovy, bez kondenzácie v oknách, bez alergénov, hmyzu (muchy, komáre), odstránenie tvorby húb a plesní. Na rozdiel od gravitačného vetrania je mechanická a nepretržitá výmena vzduchu nezávislá od prevládajúcich poveternostných podmienok. Zaoberáme sa oboma systémami, lokálnymi aj centrálnymi rekuperáciami. Na portáli Lokalnerekuperacie.sk ponúkame decentralizované rekuperačné systémy, ktoré zlepšujú kvalitu vzduchu a energetickú efektívnosť v domácnostiach a komerčných priestoroch. Technológia spätného získavania tepla minimalizuje tepelné straty a znižuje náklady na vykurovanie a chladenie. Poskytujeme kompletné služby od návrhu až po údržbu rekuperačných systémov.

Ocenenia:

Pracovali sme pre renomované spoločnosti ako Strabag, Swietelsky, Keraming, RailGroup a Dag Slovakia, Metrostav Slovakia, Maxtra control, Stredoslovenská prevádzková vodárenská spoločnosť a mnohé ďalšie. Naša flexibilita a profesionálny prístup sú zárukou spokojnosti našich klientov.

Prečo si vybrať nás?

Sme spoľahlivým partnerom pre vaše stavebné projekty a zlepšenie energetickej efektívnosti. Naša flexibilita, profesionálny prístup a inovatívne riešenia zaručujú spokojnosť našich zákazníkov. Pre viac informácií nás navštívte na Buildcorp.sk a Lokalnerekuperacie.sk.

Zaujímavosti:

Inovatívny prístup k riešeniu problému vlhkosti v historických budovách, kde používame technológiu podrezávania muriva, ktorá umožňuje efektívne odstrániť vzlínajúcu vlhkosť bez narušenia štrukturálnej integrity stavby. Tento postup je mimoriadne užitočný pre obnovu a ochranu kultúrnych pamiatok, čím sa prispieva k zachovaniu historického dedičstva.

Otázka

  Odoslať správu