Vyhľadávaniue

Barmanské kurzy - celkovo 1 výsledkov

Dream Cocktail, s. r. o.

Slávičie údolie 41,
81102 Bratislava


Barmanské kurzy

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru barmanské kurzy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako barmanský kurz na Slovensku.

Barmanské kurzy je určený najmä študentom odborných škôl, záujemcom o prácu barmana a taktiež zamestnancom barov, reštaurácií, hotelov a klubov.

Barmanský kurz je však často vhodný aj pre aj začiatočníkov, ktorí sa ešte s prácou barmana nestretli, no chceli by rozšíriť svoje obzory a zručnosti za barovým pultom.

Úspešní absolventi získajú certifikát o absolvovaní kurzu.

Adresarfiriem.sk vám umožní rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov, kategórií, regiónov a miest, aj podľa jednotlivých ulíc v danom meste. Vyberte si z odporúčaných firiem, ktoré ponúkajú barmanské kurzy,

Pozrite si videá vybraných prevádzok, či už je to reštaurácia, pizzéria, bistro, kaviareň, koliba, salaš, piváreň či pub, vináreň, hotel, penzión, cateringová spoločnosť a mnoho ďalšieho.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Barmanské kurzy Bratislava a v ďalších.