Vyhľadávaniue

Baristické kurzy - celkovo 1 výsledkov

Dream Cocktail, s. r. o.

Slávičie údolie 41,
81102 Bratislava


Baristické kurzy

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru baristické kurzy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako baristické kurzy na Slovensku.

Baristické kurzy sú určené nielen študentom odborných škôl a pracovníkom v oblasti gastronómie, ale aj všetkým milovníkom kvalitnej kávy, ktorí majú záujem získať komplexné vedomosti zo sveta kávy.

Získate prehľadné znalosti ako o histórií, zbere a spracovaní kávy, tak o jej pražení, príprave a správnom servise. Z praktickej stránky si osvojíte zručnosti práce s kávovarom, mlynčekom a rôznymi baristickými pomôckami pri príprave dokonalého espressa, cappuccina a ďalších kávových nápojov a alternatív.

Adresarfiriem.sk vám umožní rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov, kategórií, regiónov a miest, aj podľa jednotlivých ulíc v danom meste. Vyberte si z odporúčaných firiem, ktoré ponúkajú baristické kurzy,

Pozrite si videá vybraných prevádzok, či už je to reštaurácia, pizzéria, bistro, kaviareň, koliba, salaš, piváreň či pub, vináreň, hotel, penzión, cateringová spoločnosť a mnoho ďalšieho.

 

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Baristické kurzy Bratislava a v ďalších.