AWV, s.r.o.

Kukučínova 1336,
02401 Kysucké Nové Mesto
Zobraziť na mape
0918 548 208
office@awv.sk
www.awv.sk

Založenie:

Spoločnosť AWV s.r.o. bola založená v roku 2011 so zameraním na úpravu bazénovej a pitnej vody, a od tej doby sme si vybudovali silnú prítomnosť na trhu. S našou odbornosťou a kvalitnými chemickými látkami sme sa stali spoľahlivým partnerom pre prevádzkovateľov bazénov, kúpalísk a pitných vodární. Naším cieľom je neustále inovovať a poskytovať najlepšie riešenia pre našich zákazníkov, aby mali čistú a bezpečnú vodu.

Počet zamestnancov:

Firma AWV má aktívny tím 6 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi v oblasti úpravy bazénovej a pitnej vody. S ich skúsenosťami a vedomosťami sme schopní poskytovať kvalitné služby a riešenia pre našich zákazníkov.

Spádová oblasť klientov:

Firma AWV s.r.o. je ochotná poskytnúť svoje služby a produkty zamerané na úpravu bazénovej a pitnej vody zákazníkom z celého Slovenska. Prevádzky v Liptovskom Mikuláši a Kysuckom Novom Meste uvítajú zákazníkov z blízkeho okolia. Sme pripravení prispieť k čistote a bezpečnosti vody vo vašom domácnosti, kúpalisku alebo pitnej vodárenskej prevádzke v tejto oblasti. S dlhoročnou skúsenosťou a odborným tímom sme schopní poskytnúť vám vynikajúce služby a odborné poradenstvo.

Služby, produkty, špecializácia:

Spoločnosť AWV s.r.o. je chemicko obchodná firma so špecializáciou na úpravu bazénovej a pitnej vody. Ponúkame vysokú kvalitu a čerstvosť chlornanu, ktorý je dôležitým prostriedkom pri dezinfekcii vody. Naše chemické látky spĺňajú európske normy, čím zaručujeme bezpečnosť a účinnosť ich použitia. Sme známi pre našu korektnú spoluprácu s našimi zákazníkmi, pričom sa snažíme poskytnúť im najlepšie riešenia a podporu. Chceme prispieť k zvýšeniu kvality vody na prevádzkach Slovenska dodávaním kvalitnej chémie s prihliadnutím na potreby a nároky našich klientov. Okrem dodávky širokého spektra tovarov ponúkame spoľahlivosť a seriózny prístup ku klientom a k ich požiadavkám. Naša spoločnosť je relatívne krátky čas na trhu ale má silný záujem a predpoklady zaujať na ňom pevné miesto v rámci Slovenska. Dokážeme zabezpečiť každú prevádzku, v ktorej sa používa voda či už na pitie alebo na kúpanie potrebnou bazénovou chémiou. Poskytujeme širokú škálu produktov, ktoré sú neodlúčiteľnou súčasťou takejto prevádzky. Spoluprácou s nami získate stabilného partnera ,kvalitný tovar , slušnosť a ústretovosť v jednaní. Chemické látky prepravujeme výhradne našimi autami a našimi pracovníkmi. Sme pripravení byť Vám nápomocní a ochotní pri riešení ďalších problémov súvisiacich s údržbou a čistením prevádzky ako aj zachovaním kvalitatívnych ukazovateľov vody.

Ponúkame:
vysokú čerstvosť chlornanu
chemické látky spĺňajúce európske normy
korektnú spoluprácu

Zaujímavosti:

Spoločnosť AWV s.r.o. je hrdým garantovaným členom Asociácie aquaparkov, kúpalísk a plavární. Táto asociácia je renomovanou organizáciou, ktorá zastrešuje prevádzkovateľov vodných parkov a kúpalísk, a jej členstvo zaručuje našu spoľahlivosť a odbornosť v oblasti úpravy bazénovej vody. Spolupráca s touto asociáciou nám umožňuje prístup k najnovším trendom a štandardom v odvetví, čo nám pomáha poskytovať našim zákazníkom vynikajúce služby a produkty.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:00 - 14:30
Utorok: 07:00 - 14:30
Streda: 07:00 - 14:30
Štvrtok: 07:00 - 14:30
Piatok: 07:00 - 14:30
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu