AUTOSERVIS CITY ŽILINA s. r. o.

Predmestská 90,
010 01 Žilina
Zobraziť na mape
0951 626 661
0911 902 900
info@autoserviscity.sk
www.autoserviscity.sk


Video v príprave

Fotogaléria

AUTOSERVIS CITY ŽILINA s. r. o. Žilina, 1AUTOSERVIS CITY ŽILINA s. r. o. Žilina, 1AUTOSERVIS CITY ŽILINA s. r. o. Žilina, 1

Založenie:

Od roku 2021 sme ponúkali našim zákazníkom kvalitné a odborné služby v oblasti údržby a opráv vozidiel. Poskytujeme servisné prehliadky, zabezpečujeme geometriu kolies a tiež poskytujeme pneuservisné služby. Naším cieľom je zabezpečiť, aby vaše vozidlo bolo v najlepšom stave a aby ste sa mohli bezstarostne pohybovať po cestách.

Spádová oblasť klientov:

Naša autoservis s veľkou radosťou privíta zákazníkov zo Žiliny a jej okolia, ako aj z celého Žilinského kraja. Sme tu, aby sme poskytli vynikajúcu servisnú starostlivosť pre vaše vozidlo s odbornosťou a úsmevom.

Služby, produkty, špecializácia:

V Autoservis city Žilina poskytujeme špičkové služby údržby a opráv automobilov. Náš tím vysoko kvalifikovaných technikov sa venuje tomu, aby vaše vozidlo fungovalo hladko a bezpečne. Na diagnostiku a opravu akéhokoľvek problému používame najnovšie nástroje a technológie a vždy používame vysokokvalitné diely, aby sme zaistili dlhú životnosť.

Mechanické práce

Máme znalosti a skúsenosti na opravu akéhokoľvek problému. Či už potrebujete výmenu oleja alebo zložitejšiu opravu, máme odborné znalosti na to, aby bola práca vykonaná správne. Vďaka našim mechanickým pracovným službám udržíme vaše auto v čo najlepšom chode.

Servisné prehliadky

Dôkladne skontrolujeme vaše auto, aby sme identifikovali prípadné problémy a poradíme s prípadnými opravami alebo údržbou. Naša inšpekčná služba zahŕňa kontrolu bŕzd, pneumatík, hladiny kvapalín, batérie a pod.

Pneuservis

Skontrolujeme opotrebovanie pneumatík, skontrolujeme tlak v pneumatikách a v prípade potreby vykonáme geometriu kolies. Ponúkame tiež služby výmeny a výmeny pneumatík, aby vaše vozidlo fungovalo čo najlepšie.

Geometria

Geometria kolies, čiže systém zavesenia kolies, je jedným z najdôležitejších prvkov na vozidle. Je zodpovedný nielen za bezpečnosť jazdy, ale aj za pohodlie vodiča a posádky. Technici Autoservis city Žilina upravia uhly kolies vášho auta tak, aby boli správne zarovnané, čím sa zlepší ovládateľnosť a stabilita vášho auta a predĺži sa životnosť pneumatík.

Generálne opravy prevodoviek

Ponúkame širokú škálu služieb vrátane výmeny prevodovej kvapaliny, výmeny filtra, prestavby prevodovky, výmeny spojky, opravy diferenciálu a ďalších. Používame najmodernejšie vybavenie a vysokokvalitné diely, aby sme zaistili, že vaša prevodovka bude správne fungovať, a venujeme sa poskytovaniu špičkových služieb zákazníkom.

Generálne opravy motorov

Sme odborníci na diagnostiku a opravu problémov s motorom vášho auta. Udržiavaním vášho motora v dobrom prevádzkovom stave vám môžeme zaručiť, že vaše auto bude bežať hladko a bezpečne, čo zabezpečí dlhú životnosť a spoľahlivosť vozidla.

Autoelektrika

Naši technici sú odborníkmi na diagnostiku a opravu elektrických problémov, či už ide o jednoduchú výmenu batérie alebo zložitý problém s počítačom vášho auta.

Autoklimatizácia

Nájdeme a opravíme všetky problémy s klimatizáciou vášho auta a zabezpečíme, že funguje správne a efektívne. Ponúkame služby vrátane doplnenia chladiva, opravy kompresora a čistenia systému.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:30 17:00
Utorok: 07:30 17:00
Streda: 07:30 17:00
Štvrtok: 07:30 17:00
Piatok: 07:30 17:00
Sobota: 08:00 12:00
Nedeľa: Zatvorené  

Otázka

  Odoslať správu