Autodiely Šroten

Majerská cesta 124,
97401 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
048 4187 162
0905 803 111
info@sroten.sk
www.sroten.sk

Fotogaléria

Autodiely Šroten Banská Bystrica, 1Autodiely Šroten Banská Bystrica, 1Autodiely Šroten Banská Bystrica, 1

Založenie:

Autodiely- ŠROTEN boli založené v roku 1993 s cieľom poskytovať komplexné služby spojené s recykláciou automobilových dielov.

Počet zamestnancov:

Má dvoch zamestnancov.

Spádová oblasť klientov:

Firma ŠROTEN rada poskytne svoje služby zákazníkům z celého Slovenska.

Služby, produkty, špecializácia:

Spoločnosť ŠROTEN poskytuje služby predaja a distribúcie použitých a nových náhradných dielov, umožňujúc zákazníkom jednoducho získať potrebné komponenty pre svoje vozidlá.

Okrem toho ponúka možnosť hromadného príjmu náhradných dielov od rôznych dodávateľov, vrátane dielov z likvidovaných vozidiel, čo zaručuje rozmanitý sortiment dielov pre klientov.

Firma ŠROTEN se špecializuje na komplexný predaj náhradných dielov pre automobilové vozidlá. Na našej stránke máte prístup k širokému sortimentu dielov, ktoré zahŕňajú náš celý sklad. S nami môžete jednoducho a pohodlne objednať nové diely priamo cez našu online platformu.

Okrem toho ponúkame aj možnosť osobného predaja dielov, kde sa môžete spoľahnúť na odborné poradenstvo od našich kvalifikovaných zamestnancov. Naša firma sa zameriava na zabezpečenie kvalitných dielov od overených výrobcov, aby sme zákazníkom garantovali spoľahlivosť a dlhú životnosť ich vozidiel.

Sme hrdí na našu schopnosť rýchlo reagovať na potreby zákazníkov a poskytovať im dielové riešenia, ktoré presne vyhovujú ich požiadavkám. Naša dlhoročná skúsenosť a vedomosti v oblasti nám umožňujú efektívne identifikovať a riešiť potreby našich zákazníkov.

Bez ohľadu na to, či potrebujete diely pre bežné údržbové práce alebo zložitejšie opravy, sme tu, aby sme vám poskytli kvalitné dielové riešenia a spoľahlivý servis.

Ocenenia:

Firma ŠROTEN od roku 2022 je hrdým majiteľom ocenenia Zlatá Firma

Zaujímavosti:

Na portáli SROTEN.sk stačí sa zaregistrovať a môžete očakávať kontakt od potenciálnych kupujúcich. Vaša registrácia vás uvedie medzi fanúšikov motorizmu a umožní vám jednoducho predávať náhradné diely bez opakovaného zadávania ponúk. Vaše ponuky budú mať neobmedzenú platnosť a budete mať možnosť byť kontaktovaný záujemcami, ktorí už sú alebo budú v databáze. Informácie o vašej ponuke dostane kupujúci cez SMS do 24 hodín od jej pridania.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 8:30 - 17:00
Utorok: 8:30 - 17:00
Streda: 8:30 - 17:00
Štvrtok: 8:30 - 17:00
Piatok: 8:30 - 17:00
Sobota: zatvorené 
Nedeľa: zatvorené

Otázka

  Odoslať správu