Adrian Partner, s.r.o.

Lazovná 53,
97401 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
+421 48 471 04 08
+421 908 357 877
saffa@adrian.sk
www.adrianpartner.eu

Fotogaléria

Adrian Partner, s.r.o. Banská Bystrica, 1Adrian Partner, s.r.o. Banská Bystrica, 1Adrian Partner, s.r.o. Banská Bystrica, 1

Založenie:

Firma Adrian Partner bola založená v roku 2010 s jasnou víziou a vášňou pre čistenie a údržbu vzduchotechniky. Od samého začiatku sme si stanovili ambiciózne ciele v oblasti poskytovania špičkových čistiacich služieb pre komerčné a priemyselné objekty.

Počet zamestnancov:

Naša organizácia sa skladá z tímu 15 špecialistov, z ktorých 10 sú odborní terénny pracovníci. Naši profesionáli majú bohaté skúsenosti v oblasti čistenia a údržby vzduchotechniky, čo nám umožňuje ponúkať vynikajúce služby našim klientom.

Služby, produkty, špecializácia:

Firma ADRIAN PARTNER je špecializovaným poskytovateľom komplexných čistiacich služieb pre komerčné a priemyselné objekty. Naša odbornosť spočíva v čistení vzduchotechniky, kde kombinujeme technológie ako mobilné kamery, čistiaci roboti a čistenie suchým ľadom. S dlhoročnými skúsenosťami a nanotechnológiou dezinfekcie zabezpečujeme optimálnu kvalitu vzduchu vo vašom pracovnom prostredí.

Naša ponuka zahŕňa:

- Prieskum a monitoring vzduchotechniky s použitím robotických mobilných kamier.
- Čistenie vzduchotechnických rozvodov pomocou čistiacich robotov a technológie suchého ľadu.
- Dezinfekciu vzduchotechniky s využitím nanotechnológie.
- Stupačky bytových domov - zlepšujeme vzduchovú kvalitu v každej domácnosti.

Sme váš partner pre čistý a zdravý pracovný prostredok. Kontaktujte nás pre riešenia, ktoré zlepšia efektivitu a bezpečnosť vašich komerčných a priemyselných objektov

Zaujímavosti:

Jednou z najfascinujúcejších aspektov našej činnosti je využitie inovatívnej technológie suchého ľadu pri čistení vzduchotechniky. Suchý ľad, ktorý je pevnou formou oxidu uhličitého, sa stáva naším spojencem v boji za čistý a zdravý vzduch v rôznych komerčných a priemyselných prostrediach.

Táto technológia je jedinečná tým, že nevyžaduje použitie vody alebo chemikálií, čo ju robí ekologicky šetrnou voči životnému prostrediu. Naši profesionálni terénni pracovníci využívajú granule suchého ľadu, ktoré menia svoje skupenstvo a zamrazia nečistoty v potrubiach. Tento proces je nie len efektívny, ale aj bezpečný pre ľudí a pracovné prostredie.

Pomocou technológie suchého ľadu dokážeme dosiahnuť čistotu vzduchotechniky na najvyššej úrovni a zabezpečiť, aby vzduch, ktorý dýchate, bol zdravý a bez nečistôt. Naša vášeň pre inovácie nás vedie k tomu, aby sme vám prinášali najmodernejšie a najšetrnejšie riešenia pre čistenie vzduchotechniky. Dôverujte nám pre čistý a zdravý vzduch vo vašom prostredí.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 08:00 - 16:00
Utorok: 08:00 - 16:00
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: 08:00 - 16:00
Piatok: 08:00 - 16:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu