Adresarfiriem.sk, a.s.

Adresa: Horná 65,
97401 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Založenie:

AdresarFiriem.sk, akciová spoločnosť prevádzkuje najväčší portál o slovenských firmách www.adresarfiriem.sk od roku 2009.

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

AdresarFiriem.sk, akciová spoločnosť prevádzkuje najväčší portál o slovenských firmách www.adresarfiriem.sk od roku 2009. Na našom portáli nájdete informácie o firmách, kontaktné údaje a hospodárske informácie o všetkých slovenských firmách. Pri získavaní hospodárskych informácií spolupracujeme so spoločnosťou Creditreform, najväčším poskytovateľom hospodárskych informácií v Európe. Propagačná prezentácia prebieha prostredníctvom textových popisov, firemných videí a rádiových kampaní. Adresarfiriem tiež ponúka inovatívne služby v oblasti vývoja webových stránok, search engine marketing a iné online marketingové kanály.

Hlavným cieľom portálu adresarfiriem.sk je umožniť našim zákazníkom, aby sa čo najefektívnejšie odprezentovali svojím súčasným a potenciálnym klientom vďaka fotografiám, textovým popisom, podrobným informáciám a firemným videám na portáli www.adresarfiriem.sk s viac ako 200.000 návštevníkmi za jeden mesiac. Návštevnosť nášho portálu je podporená každodennou reklamou spoločnosti AdresarFiriem.sk na nami odporúčané firmy v najpočúvanejšom slovenskom rádiu: Rádiu Expres, prostredníctvom ktorej posielame každý deň všetkých poslucháčov rádia Expres vyhľadávať Vašu firmu k nám na adresarfiriem.sk!

Náš profesionálny tím zložený z marketingových poradcov, textárov, kameramanov a speakrov Vám pomôže vytvoriť firemný profil tak, aby oslovil čo najviac potenciálnych klientov.

Viac ako 500 spokojných klientov, 250 natočených firemných videí a 200.000 návštevníkov portálu každý mesiac hovoria za seba.

Hospodárske informácie

Adresarfiriem.sk, a.s. Banská Bystrica

Obchodné meno

Adresarfiriem.sk, a.s.

Sídlo

Majerská cesta 60/3582, Banská Bystrica

PSČ

97401

IČO

44610904

IČ DPH

SK2022751577

Právna forma

Akciová spoločnosť

Základné imanie

35 000,00€

Dátum vzniku

03.02.2009

Obrat spoločnosti2018: 140 707€

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Dozorná rada

Katarína Mala

Dozorná rada

Ladislav Gergeľ

Dozorná rada

Mgr. Matúš Mala

Predstavenstvo

Michal Mala

Otázka

  Odoslať správu