WOOD - MIZER DANUBIA, s.r.o.

Hadovce 5,
94501 Komárno
Zobraziť na mape
035 774 03 16
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk

Fotogaléria

WOOD - MIZER DANUBIA, s.r.o. Komárno, 1WOOD - MIZER DANUBIA, s.r.o. Komárno, 1WOOD - MIZER DANUBIA, s.r.o. Komárno, 1

Založenie:

Skromné začiatky Wood-Mizer siahajú do roku 1982 – do garáže v Indiane, USA. Donald Laskowski a Daniel Tekulwe mali nápad ako efektívnejšie píliť kmene na rezivo. Od roku 1982 vyrobil Wood-Mizer vyše 80 000 píl, ktoré pracujú v 130 krajinách sveta.

Spádová oblasť klientov:

S pobočkami na piatich kontinentoch a s vyše 100 autorizovanými predajcami po celom svete sa Wood-Mizer angažuje v úspechu už viac ako 80.000 zákazníkov po celom svete. Naše medzinárodné obchodné a servisné tímy disponujú skúsenosťami z rozmanitých trhov a už mnoho rokov ponúkajú po celom svete poradenstvo, odovzdávajú skúsenosti a poskytujú lokálny servis.

Väčšina zákazníkov sú malé podniky, ktoré živia svoje rodiny dodávaním reziva z trvale obnoviteľných zdrojov svojho regiónu. Farmári, spracovatelia dreva a remeselníci sú schopní píliť drevo pre vlastné špecifické potreby, aby podporili svoje podnikanie. Aktívne budujú svoje lokálne ekonomiky, tvoria pracovné miesta a zlepšujú životný štandard vo všetkých kútoch sveta.

Služby, produkty, špecializácia:

Wood-Mizer Industries - svetový líder v oblasti mobilných a stacionárnych pásových píl a pílových pásov. Tri výrobné závody Wood-Mizer sú umiestené v USA, v Poľsku a Švédsku. Široká sieť distribútorov pokrýva 5 kontinentov a zaisťuje vlastníkom píl vysoko kvalitný servis, náhradné diely, pílové pásy a profesionálne poradenstvo kdekoľvek na svete.

S Wood-Mizer môžete kdekoľvek píliť akékoľvek drevo.

Wood-Mizer Industries poskytuje modernému spracovateľovi dreva sofistikované produkty, zvyšujúce výnosnosť a podporujúce trvalú udržateľnosť. Prvé základné modely vyrástli do produktov vyspelého inžinierstva, ktoré sú schopné píliť akékoľvek drevo na ktoromkoľvek kontinente.

Profesionálne píly a zariadenia oranžového radu poskytujú široký rozsah možností pre menšie a stredné firmy, či fyzické osoby.

Priemyslové píly a inteligentné drevospracujúce linky sú spôsobilé na komerčnú výrobu, pričom stále disponujú pákovým efektom sebe vlastných výhod pílových pásov s úzkou reznou škárou – menšími prevádzkovými nákladmi a vyššou výťažnosťou z každého kmeňa.

Píly so širokým pílovým pásom konštruované, aby spoľahlivo produkovali aj vo vzdialených regiónoch, sú najnovším vývojom v rade výrobkov Wood-Mizer. Iné rozmanité produkty zahŕňajú rozmietacie a omietacie píly, formátovacie a hobľovacie píly, kapovačky, zariadenia na manipuláciu s materiálom a mnoho iných.

Wood-Mizer vyrába širokú škálu pílových pásov, ktoré pília všetky druhy dreva, od úsporných pílových pásov z uhlíkovej ocele pre nepretržitú piliarsku výrobu až po prémiové s karbidovými špičkami, či bimetalické pre vysoký výkon.

Zaujímavosti:

Dnes firma Wood-Mizer nevyrába len pásové píly a pílové pásy.

Nedávno sa súčasťou spoločnosti Wood-Mizer stala ďalšia európska továreň, ktorá sa nachádza vo Švédsku, kde Wood-Mizer AB vyrába vysoko kvalitné, kompaktné, univerzálne tvarovačky/zrovnávačky.

Takto sa uskutočnila idea firmy Wood-Mizer dodávať zariadenia, ktoré spracujú drevo od surových kmeňov až po konečné výrobky.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:30 15:30
Utorok: 07:30 15:30
Streda: 07:30 15:30
Štvrtok: 07:30 15:30
Piatok: 07:30 15:30
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Zaradené v kategóriách

Otázka

  Odoslať správu