Techie s.r.o.

Jána Bottu 1,
97401 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
+421 948 720 979
techie@techie.sk
www.techie.sk


Video v príprave

Fotogaléria

Techie s.r.o. Banská Bystrica, 1Techie s.r.o. Banská Bystrica, 1Techie s.r.o. Banská Bystrica, 1

Založenie:

Od roku 2018 sme spoľahlivou technologickou firmou s pôsobnosťou na ulici Jána Bottu v Banskej Bystrici.

Služby, produkty, špecializácia:

Špecializujeme sa na opravu a servis technických zariadení, aby sme vám pomohli obnoviť ich funkčnosť a predĺžiť ich životnosť.

Naša jednoduchá a efektívna 5-kroková opravná služba zahŕňa:

Prevzatie: Navštívte nás v našom modernom servisnom stredisku a odovzdajte nám vaše nefunkčné zariadenie. Naši priateľskí a odborní technici vám pomôžu s rýchlym a bezpečným prevzatím.

Diagnostika: S použitím špičkových diagnostických nástrojov presne identifikujeme príčinu problému a poskytneme vám podrobný rozbor stavu vášho zariadenia. Sme transparentní a budeme vás informovať o cene opravy a navrhnutých riešeniach.

Oprava: Po vašom schválení sa pustíme do opravy vášho zariadenia. Naši skúsení technici majú bohaté know-how a používajú najnovšie techniky, aby opravili váš prístroj s najvyššou starostlivosťou a precíznosťou.

Testovanie: Predtým, než vám vrátime opravené zariadenie, podrobíme ho dôkladnému testovaniu. Sledujeme každý detail, aby sme sa uistili, že všetky súčasti fungujú správne a že zariadenie spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Výdaj: S radosťou vám oznámime, že vaše zariadenie je opravené a pripravené na vydanie. Včas vás informujeme o všetkých vykonaných servisných úkonoch a poskytneme vám dôkladné pokyny na ďalšiu údržbu.

Pri Techie, s.r.o. sa zaväzujeme poskytovať profesionálnu, rýchlu a spoľahlivú službu. Naši odborníci sú pripravení vyriešiť problémy so zariadeniami rôznych značiek a typov. Veríme v individuálny prístup a vytváranie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.

Ak potrebujete opravu svojho zariadenia, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám poskytneme ďalšie informácie a pomôžeme vám s vašimi technologickými potrebami.

Zaujímavosti:

V Techie, s.r.o. sa staráme o vaše pohodlie a plynulosť procesu opravy. Preto sme zaviedli praktickú službu pre vyzdvihnutie vášho zariadenia priamo z vašej adresy. S naším bezplatným odvozom do servisu môžete ušetriť čas a úsilie.

Naša spolupráca s dôveryhodným kuriérom umožňuje jednoduchý a spoľahlivý prenos vášho nefunkčného zariadenia priamo k nám. Stačí nám len poskytnúť vašu adresu a kuriér sa postará o to, aby vaše zariadenie bezpečne dorazilo do našeho servisu.

Nemusíte sa obávať žiadnych poplatkov za odvoz do servisu. Sme presvedčení, že poskytovať túto výhodu našim zákazníkom je súčasťou nášho úsilia o vytvorenie bezproblémového a pohodlného servisu.

Takže, nech už ste kdekoľvek, stačí nás kontaktovať a naša služba vyzdvihnutia vášho zariadenia vám uľahčí celý proces opravy. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás prioritou.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 08:30 17:00
Utorok: 08:30 17:00
Streda: 08:30 17:00
Štvrtok: 08:30 17:00
Piatok: 08:30 17:00
Sobota: Zatvorené Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu