Vyhľadávaniue

Sushi bary - celkovo 17 výsledkov

Ázijská Reštaurácia Sajado

Dvořákovo nábrežie 10,
81102 Bratislava

City Sushi Trnava

Jeruzalemská 31A,
91701 Trnava

FOU ZOO Pan Asian Restaurant

Ševčenkova 34,
85101 Bratislava

Fugu Sushi

Hurbanovo námestie 10,
81103 Bratislava

HOTEL MAMAS

Chorvátska 2,
81108 Bratislava

Maehwa Sushi Restaurant

Cesta na Senec 12,
83101 Bratislava - Ružinov

Reštaurácia MoshiMoshi

Panenská 24,
84103 Bratislava - Staré Mesto

Running Sushi Trnava

Kollárova 555/20,
91701 Trnava

SATORI Fusion Restaurant

Klinčeková 24,
94901 Nitra


SUSHI BAR RESTAURANT TOKYO

Strakova 2,
81101 Bratislava - Staré Mesto

Sushi Mushi

Bosákova 5,
85104 Bratislava

SUSHIBONSAI s.r.o.

Dolné Rudiny 2956/8,
01001 Žilina

WABI SABI Japonská reštaurácia

Dvořákovo nábrežie 4,
81102 Bratislava - Staré Mesto

Wasabi Sushi & Lounge Bar

Mostná 2850/58,
94901 Nitra

Wasabi Sushi Bar

M. R. Štefánika 115/44,
03601 Martin

YAKUZA Sushi, donáška

Elektrárenska 2/A,
83104 Bratislava - Nové Mesto


Sushi bary

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru sushi bary na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako japonská reštaurácia, sushi bar, japonské jedlá, nigiri sushi, maki sushi, temaki, uramaki sushi, sashimi na Slovensku.

Ste milovník tradičnej japonskej kuchyne? Nenecháte si ujsť zdravé, nekalorické, chutné a rýchle ázijské jedlá? Prezrite si ponuky slovenských sushi barov a vyberte si pre seba a svojich blízkych ten správny.

Ak máte radi nové chute a kvalitu ázijskej kuchyne, určite je pre Vás sushi tým správnym jedlom. Rozhodnite sa pre sushi bar, ktorý na prípravu tejto skvelej delikatesy používa len čerstvé a zdravé ryby. Sushi rôznych spôsobov a prevedení.  Vychutnajte si aj ďalšie ázijské špeciality z jedálneho lístka, či z menu. Nájdite si jedlá z rýb, kuracieho mäsa, kačicu, ale aj hovädzie a bravčové mäso a tiež vegetariánske jedlá. K jedlám si vyberte tiež tradičné japonské nápoje.

Vyberte si sushi, sushi sety, norimaki, plnené závitky z morských rias, sashimi, kúsky surovej ryby, miešané misy, temaki, plnené kornútky z morských rias, polievky, ryby a morské živočíchy, rezance, Gunkan, Nigiri, Maki, Uramaki, Futomaki, Pad Thai, Udon, Vermiceli, Thajsku Ryžu a mnoho ďalšieho.

Vychutnajte si japonské jedlá v priestoroch sushi barov, ale aj u Vás doma, či v práci pomocou online objednávok, či telefonicky. Vyberte si sushi bar, ktorý Vám vie zabezpečiť aj catering pre rôzne akcie, ako bankety, recepcie, firemné akcie, rodinné oslavy, konferencie, párty a pod.


Rozhodnite sa pre
Sushi bar, v ktorom si nájdete jedlo s najnižšou kalorickou hodnotou, ľahko strávitelné a veľmi estetické. Ak si chcete sushi dopriať ako chuťovku na párty využite možnosti sushi barov pre spoluprácu s firmami. Sushi na každú príležitosť si nájdete v sushi baroch na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Sushi bary Bratislava, Sushi bary Trnava, Sushi bary Nitra a v ďalších.