Strechy Kohút s.r.o.

N. V. Gogoľa 2,
07101 Michalovce
Zobraziť na mape
+421 907 99 11 08
+421 56 643 11 66
strechykohut@centrum.sk
www.strechy-kohut.sk

Založenie:

Firmu založil v novembri 1989 pán Milan Kohút, klampiar s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami v oblasti strešných konštrukcií a klampiarskej výroby.

Služby, produkty, špecializácia:

Firma sídli vo vlastných priestoroch v areáli bývalého Výrobného družstva Novex . Vďaka invencii, umu a majstrovskému „fortieľu“ majiteľa - firma vyvinula a zaviedla do výroby najmodernejšie technológie tvarovania poplastovaných plechov špičkových svetových producentov prevažne nemeckej značky Thyssen Krupp.

Strechy, strešné doplnky a odkvapové systémy od firmy Kohút je vidieť nielen na mnohých rodinných domoch, priemyselných stavbách aj stánkoch Božích po celom území Zemplína ale ich exportuje ej do Čiech, Poľska a Maďarska.

Unikátnym výrobkom firmy sú odkvapové systémy z poplastovaných plechov matných farieb, ktorých vlastnú výrobu zvládne iba niekoľko firiem v Európe. Doplnkovým produktom firmy sú rôznorodé klampiarske výrobky vyrábané na uspokojenie najnáročnejších individuálnych požiadaviek našich klientov.Pri ich výrobe naši zamestnanci napĺňajú krédo majiteľa firmy „ Čerpajme z múdrosti, tradícií a umu našich predkov“.

Špičková kvalita materiálov, široká škála odtieňov, dobré termíny realizácie a primerané ceny sú základným predpokladom vysokej spokojnosti všetkých našich klientov. Ak hľadáte garanciu kvality a naplnenie Vašich individuálnych požiadaviek ste u nás na správnej adrese.

Zaujímavosti:

Firma je nositeľom viacerých patentov a je zakladajúcim členom Cechu klampiarov Slovenska a je popredným realizátorom strešných a odkvapových systémov v našom regióne . Každá naša strecha je jedinečná – dokážeme ju realizovať od jej návrhu poradenstva a naprojektovania až do finálnej fázy realizácie.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:00 - 15:30
Utorok: 07:00 - 15:30
Streda: 07:00 - 15:30
Štvrtok: 07:00 - 15:30
Piatok: 07:00 - 15:30
Sobota: 08:00 - 12:00
Nedeľa: Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu