Vyhľadávaniue

Stavebné firmy Banská Bystrica - celkovo 348 výsledkov


  Prémioví partneri

BAUHAUS s.r.o.

Kremnička 3,
974 05 Banská Bystrica


  Odporúčané firmy

I.K.M. REALITY - STAVING BB

Kláry Jarunkovej 2,
974 01 Banská Bystrica

JAĽStav, s.r.o.

ul. Na Karlove 35,
97401 Banská Bystrica


  Partneri

MGŠ zemné a výkopové práce

Kostiviarska cesta 43,
97401 Banská Bystrica


Ostatné firmy

4 ESTATES Slovakia s.r.o.

Zvolenská cesta 14,
97405 Banská Bystrica

AKUSOL, s.r.o.

Kráľovohoľská 6147/16,
97411 Banská Bystrica

ALU KOVO - ŠPECIÁL, spol. s r.o.

Majerská cesta 79,
97401 Banská Bystrica

Alytus s.r.o.

Magurská 37,
97411 Banská Bystrica

Amonta, s. r. o.

Kalinčiakova 2,
97405 Banská Bystrica

Antic s.r.o.

Československej armády 1154/17,
97401 Banská Bystrica


AQUAFOL ZC s.r.o.

Námestie SNP 16,
97401 Banská Bystrica

ARTICARD s.r.o.

Námestie slobody 8,
97401 Banská Bystrica

ARTS-PRO s.r.o.

Podháj 39,
97405 Banská Bystrica

AS-STYREX, s.r.o.

Bellušova 14,
97401 Banská Bystrica


Stavebné firmy Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru stavebné firmy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako stavebné firmy, stavebníctvo, stavebný priemysel, pozemné stavby, stavba domov na Slovensku.

Ak plánujete novostavbu, či rekonštrukciu, tým najdôležitejším krokom je vybrať si dobrú, kvalitnú a spoľahlivú stavebnú firmu. Ich široký výber nájdete na jednom mieste!

Služieb, ktoré ponúkajú stavebné firmy je veľa. Podľa situácie, v akej práve ste sa rozhodnite pre novostavby, drevostavby, hrubé stavby, rekonštrukcie, murované domy, atypické stavby, izolácie, fasády, obkladačské práce, stavby nízkoenergetických domov, domy na kľúč, ale aj pomocné práce, ako napríklad výkopové práce , elektroinštalácie, plynoinštalácie, zdravotechnika, realizácia interiérov, demolačné práce, strešné práce a ďalšie.

Vyberte si pre svoje plány nie len stavebníkov, ale aj materiál, ktoré ponúkajú Stavebniny. Mnohé spoločnosti majú tiež predajne stavebných materiálov, s ktorými si uľahčíte rôzne stavby aj sami. Využite materiály takej firmy, ktorá Vám zabezpečí tiež dopravu a stavebné mechanizmy.

Zistite si o stavebných firmách všetko dôležité.  Stavebné materiály a ich kvalitu, značky, precíznosť práce, referencie, samotných stavebníkov, ich prax, vzdelanie a množstvo postavených objektov. Dôležitou je tiež celoslovenská alebo lokálna oblasť pôsobenia firmy. Rozhodnite sa pre firmu, ktorá má k dispozícii bohaté  strojné vybavenie a dostatočný počet zamestnancov, či živnostníkov, ktorí vykonajú stavebné práce precízne a v dohodnutom termíne.

 

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Stavebné firmy Banská Bystrica, Stavebné firmy Žilina, Stavebné firmy Levice, Stavebné firmy Nitra, Stavebné firmy Štúrovo, Stavebné firmy Bratislava, Stavebné firmy Trnava, Stavebné firmy Brezno, Stavebné firmy Čadca, Stavebné firmy Teplička nad Váhom a v ďalších.