Vyhľadávaniue

Montované domy - celkovo 16 výsledkov


  Prémioví partneri

RAJ BÝVANIA s.r.o.

Bobuľová 6196/12,
93401 Levice


  Partneri

Ekonomické stavby

Pohranická 391,
95101 Štitáre

MONSTAV, stavebná činnosť

Robotnícka 819/38,
03901 Turčianske Teplice

Syntec SK s.r.o.

Piaristická 2,
94901 Nitra


Ostatné firmy

1. WOOD - HOUSE s.r.o.

1. mája 913/2,
03901 Turčianske Teplice

DrevoDom - Zvolen s. r. o.

Kimovská 2341/4,
96001 Zvolen

DREVODOMY Slovakia, s.r.o.

Horná Skotňa 2815,
024 04 Kysucké Nové Mesto

DREVOSEN s.r.o.

Šoltésovej 1672/174,
01701 Považská Bystrica

Drevostavby Beskydy, s.r.o.

Fedora Ruppeldta 1286/23,
01001 Žilina

ECO-stavba s.r.o.

Nánanská 3325/36,
94301 Štúrovo


Gold House Slovensko s.r.o.

Michalská 9,
81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

HKK, s. r. o.

Royova 806,
02001 Púchov

KONTIO - Fínske drevodomy

Kyjevské námestie 6,
97404 Banská Bystrica

TopTerm, s.r.o.

Dóžova 1602/25,
92705 Šaľa

Treemont s.r.o.

Pribišská 862,
02957 Oravská Lesná

YH s.r.o.

Bodrocká 24,
82107 Bratislava


Montované domy

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru montované domy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako montované domy, montované drevodomy, nízkoenergetické domy na Slovensku.

Máte záujem o nový dom, ktorý bude budete mať postavený rýchlo a kvalitne?  Rozhodnite sa pre dom, ktorý spĺňa najvyššie kritériá vyhlášok z Európskej únii, montovaný dom.  Výstavba domu trvá minimálny čas a pevná konštrukcia montovaného domu je ľahko prestaviteľná.

Splňte si sen o ekologickom bývaní, šetrnom k životnému prostrediu v nízkoenergetickom dome.  Okrem ekologických vlastností  oceníte aj tepelno- izolačné schopnosti montovaného domu. S technológiou zateplenia montovaných domov výrazne ušetríte náklady na vykurovanie v porovnaní s klasickými murovanými domami.

Vyberte si pre Váš nový domov montovaný dom a oceňte okrem iného extra miesto na uskladnenie, alebo viac miesta vo Vašom šatníku.  Určite oceníte aj fakt,  že montované domy sa dajú stavať v ktoromkoľvek období a Vašej predstavivosti sa medze nekladú. Stavbu Vám vyhotoví firma presne podľa dohody.  Taktiež sa rozhodnite pre dom podľa projektu, ktorý Vám navrhne firma, ale aj podľa vlastného projektu, či dokonca podľa projektu na murovaný dom. Môžete sa spoľahnúť aj na stopercentné dodržiavanie rozpočtu a na fakt, že dom bude postavený do niekoľkých týždňov.

Vyhľadajte si montovaný dom, drevodom, či bungalov, ktorý Vám postavia bez akýchkoľvek starostí na kľúč. Postarú sa o to aj šikovní kresliari a konštruktéri vo výrobných dielňach so špičkovým vybavením, kde sa urobia bloky stien, ktoré sa následne spoja priamo na mieste do finálneho tvaru. Rozhodnite sa pre firmu, ktorá vám poskytne poradenstvo a využijete najnovšie požiadavky trhu.

Vyhľadajte si firmu, ktorá Vám vyhotoví montovaný dom aj  v bezbariérovom prevedení vďaka  vysoko kvalitným použitým materiálom . Využite vlastnosti montovaného domu, ktoré sú pre Vás jedinečné, ako napríklad sto percentná odolnosť voči hmyzu a ušetrený čas na výrobné, prepravné a mzdové náklady. Overte si garanciu zakotvená priamo v zmluve, záruku na materiály a certifikáciu kvality. Všetko si to zabezpečíte na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Montované domy Štúrovo, Montované domy Turčianske Teplice, Montované domy Bratislava, Montované domy Oravská Lesná, Montované domy Štitáre, Montované domy Nitra, Montované domy Zvolen, Montované domy Kysucké Nové Mesto, Montované domy Považská Bystrica, Montované domy Žilina a v ďalších.