Vyhľadávaniue

Someliérske kurzy - celkovo 2 výsledkov

Dionýzos - degustácia vín

Ľ. Fullu 16,
84105 Bratislava

Dream Cocktail, s. r. o.

Slávičie údolie 41,
81102 Bratislava


Someliérske kurzy

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru someliérske kurzy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako someliérsky kurz, someliérstvo, degustácia vína, ochutnávka vína, sabráž na Slovensku.

Zaujíma vás somelierstvo? Máte záujem o prácu someliéra? Chcete sa vzdelávať v oblastiach ako sú degustácia, arómy vo víne, otváranie a servis bieleho vína, servis červeného vína, teploty podávania vína, dekantovanie, snúbenie jedla s vínom, fľašková zrelosť, defekty vína, skúška senzorických vlastností, šumivé víno, šampanské, sabráž...?

Chcete vedieť viac o výrobe vína a vinohradníckych oblastiach na Slovensku, či v zahraničí?

Someliérske kurzy sú určené nielen pre študentov odborných škôl a hotelových akadémií, čašníkom a barmanom, ktorí si chcú rozšíriť svoje vedomosti, ale aj pre laikov, ktorí chcú získať komplexné znalosti z danej oblasti. 

Adresarfiriem.sk vám umožní rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov, kategórií, regiónov a miest, aj podľa jednotlivých ulíc v danom meste. Vyberte si z odporúčaných podnikov, kde sa podáva raňajkové menu.

Pozrite si aj videá vybraných prevádzok, či už je to reštaurácia, pizzéria, kaviareň, koliba, salaš, piváreň či pub, vináreň, hotel, penzión, vateringová firma a mnoho ďalšieho.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Someliérske kurzy Bratislava a v ďalších.