ROMAKO PD, s.r.o.

Chrenovec-Brusno 9,
972 32 Prievidza
Zobraziť na mape
+421 917 306 025
+421 46 54 719 46
romako@romako.sk
www.romako.sk

Založenie:

Firma ROMAKO PD s.r.o. pôsobí samostatne na trhu od roku 1999 a po dlhoročnej spolupráci sme momentálne aj obchodným zastúpením spoločnosti Lamelland, ktorá sa zaoberá výrobou garážových brán a širokého sortimentu tieniacej techniky.

Spádová oblasť klientov:

Orientujeme sa na poradenstvo, dodávku, montáž a servis garážových brán, tieniacej techniky, okien a dverí v okrese Prievidza. V obci Chrenovec - Brusno ponúkame odborné poradenstvo, vykonávame administratívnu a výrobnú činnosť. V areáli sa nachádza aj hala výroby sietí proti hmyzu a vzorková miestnosť, kde si môžete osobne prezrieť a aj odskúšať takmer všetky naše produkty ktoré ponúkame.

Služby, produkty, špecializácia:

Brány Lamelland sú najobľúbenejšími slovenskými garážovými bránami najmä preto, že sú spoľahlivé, bezpečné a ponúkajú širokú škálu farieb a viac ako 60 imitácií dreva. Aj vďaka tomu ich užíva už viac ako 30 000 spokojných zákazníkov. Ponúkame štandardné privátne sekčné brány, krídlové otváravé, rolovacie aj priemyselné brány s niekoľkými typmi kovania a príslušenstva podľa potrieb a možností zákazníka.
Medzi momentálne najobľúbenejšie produkty tieniacej techniky paria okrem klasických predokenných roliet jednoznačne vonkajšie hliníkové žalúzie Z90 a C80. Ponúkame Vám široký výber farieb, kvalitný materiál a spoľahlivé elektropríslušenstvo značky Somfy. Čoraz častejšie sa do popredia dostávajú štýlové fasádne markízy - tzv. screenové rolety. Výberom vhodnej textílie sa dá docieliť vyšší alebo nižší stupeň zatienenia a termoregulácie.
V našej ponuke nájdete niekoľko typov kvalitných, praktických a elegantných markíz. Tieniace látky sú rozmerovo a farebne stále so špeciálnou vodeodolnou a protiplesňovou úpravou. Markízy možno ovládať manuálne ručne alebo komfortnejšie motoricky diaľkovým ovládačom.
V ponuke máme aj viaceré typy pergol. Bioklimatické pergoly vďaka pohyblivému lamelovému systému umožňujú reguláciu svetla podľa potreby a zároveň poskytujú efektívnu ochranu pred dažďom. Ku klasike na terasách patria pergoly s pevnou strechou kde strechu tvorí bezpečnostné sklo alebo polykarbonát. Konštrukcie pergol sú zhotovené z kvalitných hliníkových profilov s odolnou povrchovou úpravou. Pergoly s textilným PVC tienením sa vyznačujú rozmanitosťou konštrukčného aj farebného prevedenia. Väčšinou sa montujú na už hotové drevené alebo hliníkové konštrukcie.
Od začiatku našej činnosti sa zaoberáme aj dodávkou a montážou plastových a hliníkových okien a dverí. V ponuke máme okná obľúbenej a overenej značky Salamander a to GreenEvolution, BluEboluion 82 a BluEvolution 92. Hliníkové profily PONZIO zase poskytujú záruku tvarovej stability, elegantného vzhľadu, vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Poskytujeme odborné poradenstvo priamo na stavbe, záručný aj pozáručný servis okien.
V rámci ponuky služieb servisu okien a dverí poskytujeme aj výmenu tesnenia na starších plastových oknách, súčasťou ktorého je aj kompletné nastavenie a premazanie kovania okien.
Čo sa týka vybavenia interiéru, v našej ponuke nájdete široký výber kvalitných slovenských laminátových interiérových dverí s obložkovými zárubňami a iným príslušenstvom. Výhodou je široký výber dekorov a modelov. Keďže ide o výrobu na mieru, vieme sa v tomto prípade maximálne prispôsobiť požiadavkám zákazníka.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:00 - 15:30
Utorok: 07:00 - 15:30
Streda: 07:00 - 15:30
Štvrtok: 07:00 - 15:30
Piatok: 07:00 - 15:30
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu