Vyhľadávaniue

Realitní makléri - celkovo 4 výsledkov

Victory Investments s.r.o.

Dolná 19,
97401 Banská Bystrica

Access Property s.r.o.

Rudohorská 33,
97411 Banská Bystrica

ALLE, s. r. o.

Na barine 10,
841 03 Bratislava - Lamač

EUROPA Services Slovakia, s. r. o.

Vlašky 42,
03213 Vlachy


Realitní makléri

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru realitní makléri na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako realitní makléri na Slovensku.

Ak kupujete alebo predávate nehnuteľnosť, veľkou pomocou pre Vás je práca realitných maklérov. Realitný maklér Vám pomôže sprostredkovať predaj aj  prenájom Vašej nehnuteľnosti a tiež vám pomôže v dobrej kúpe.

Vyhľadajte si nezávislého odborníka, ktorý ovláda umenie komunikácie a dokáže zjednocovať rozdielne názory. Maklér, ktorému zveríte svoje požiadavky  nie len určuje hodnotu nehnuteľnosti, ale mal by byť oboznámený s jej právnym a fyzickým stavom a orientuje sa v  práve, daniach, hypotékach a tak ďalej.

Vyberte si pre predaj a kúpu svojich bytov, domov, pozemkov, nebytových, skladových či obchodných priestorov, objektov a ďalších spoľahlivú osobu, ktorá Vás prevedie celým procesom predaja alebo kúpy. Postará sa o kompletnú administratívnu agendu, kvalifikovane a obozretne poradí, poskytne všetky potrebné informácie, poskytne súčinnosť aj po prevode vlastníctva, napríklad pri odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, pri prehlasovaní osôb u jednotlivých dodávateľov a prihlásenie u správcu.

Okrem  prostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností je dôležitou prácou makléra tiež vykonávanie pravidelných obhliadok nehnuteľností a vedenie obchodných rokovaní so zákazníka, vyhľadávanie nehnuteľností podľa Vašich požiadaviek. Spoľahnite sa na makléra, ktorý je inteligentný a šikovný a vyrieši aj Vaše najzložitejšie požiadavky.  V neposlednom rade je dôležitá flexibilita. Makléra, ktorého práve potrebujete si vyhľadáte medzi mnohými na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Realitní makléri Banská Bystrica a v ďalších.