RAKY stav, s.r.o.

Čergovská 691/15 (smer Hertník),
08641 Raslavice
Zobraziť na mape
0918 561 068
rakystav@rakystav.sk
www.rakystav.sk

Video prezentácia

Založenie:

Rakystav začal svoju činnosť v roku 2002, keď som osobne chodil montovať kupované okná. U nakupovaných okien som však nemohol ovplyvniť ich kvalitu, čo ma mnohokrát privádzalo do chúlostivých situácií pri riešení reklamácií. Preto som sa rozhodol vyrábať vlastné okná.

Počet zamestnancov:

Firma RAKY stav je rodinná firma. Viac ako polovica zo 75 pracovníkov v našom podniku sú príslušníci mojej rozvetvenej rodiny, alebo veľmi dobrí známi. Pracuje tu napríklad môj otec, mama, moja manželka, brat, strýkovia, bratranci, švagrovia, kmotrovci, susedia, niekoľko spolužiakov a mnoho osobných priateľov, ktorým dôverujem.

Spádová oblasť klientov:

Predajné štúdiá máme v týchto mestách:
Prešovský kraj - Bardejov, Stará Lubovňa, Raslavice, Poprad, Prešov, Humenné
Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Stredoslovenský kraj - Banská Bystrica
Košický kraj - Košice
Bratislavský kraj - Bratislava

Služby, produkty, špecializácia:

PLASTOVÉ A HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE, ZIMNÉ ZÁHRADY, GARÁŽOVÉ BRÁNY

Naše plastové okná a dvere, ako aj ostatné produkty výroby realizujeme, vo vlastnej predajnej sieti.
Zákazníkov na obchodných pracoviskách na celom Slovensku obsluhujú naši predajcovia v stálom pracovnom pomere. Pravidelne absolvujú komunikačné a produktové školenia. Získavajú tak cenné skúsenosti a informácie, ktoré im umožňujú zákazníkovi plnohodnotne poradiť a zvoliť pre neho optimálne riešenie plastových okien pri novostavbe alebo rekonštrukcii.

VLASTNÁ VÝROBA

Pri výrobe používame všetky progresívne materiály a pokrokové technologické postupy renomovaných výrobcov plastových profilov. Náš moderný strojový park umožňuje veľmi presnú výrobu plastových okien a dverí, pričom všetky použité technológie optimalizujú výrobné náklady v prospech zákazníka.

KVALITNÁ A ODBORNÁ MONTÁŽ

Za odbornú montáž našich plastových okien zodpovedáme vlastnými montážnikmi.
Nie sú to živnostníci, ani subdodávateľské firmy, ale naši vlastní zamestnanci v riadnom stálom pracovnom pomere. Preto máme dosah na kvalitu ich práce a celkový prístup k zákazníkovým potrebám. Je to pre nás veľmi podstatná časť okenárskej výroby, lebo práve pri montáži sa finalizuje predaj okien, na ktorých kvalite si dávame veľmi záležať. A aj najkvalitnejšie okno môže stroskotať na nesprávnej montáži a s jeho úžitkovou hodnotou zákazník spokojný nebude.

Ocenenia:

RAKY stav je držiteľom množstva certifikátov kvality, či už na kovania, okná alebo okenné systémy.

Zaujímavosti:

'Som presvedčený o tom, že odkaz rodinného podniku je veľmi silným argumentom. Neviem, čo môže byť vyššou garanciou kvality, než samotné meno konkrétneho človeka, či rodiny. V našom prípade ide o mená niekoľkých desiatok ľudí." Marek Rakoš, zakladateľ spoločnosti

Otváracie hodiny:

Pondelok: 09:00-12:00 12:30-17:00
Utorok: 09:00-12:00 12:30-17:00
Streda: 09:00-12:00 12:30-17:00
Štvrtok: 09:00-12:00 12:30-17:00
Piatok: 09:00-12:00 12:30-17:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené