Poppies - online marketing

Adresa: Pollova 1206/54,
04018 Košice - mestská časť Krásna
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Poppies - online marketing Košice - mestská časť Krásna, 1Poppies - online marketing Košice - mestská časť Krásna, 1Poppies - online marketing Košice - mestská časť Krásna, 1

Založenie:

Všetko sa to začalo pracovnou úlohou na projekte s úplne iným smerovaním. PPC reklama, komunikácia prostredníctvom sociálnych sietí a výsledky email marketingu ma natoľko nadchli, že som sa im začala venovať naplno, až som dospela k tejto "one woman show".

Spádová oblasť klientov:

Košický kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkam Vám pomoc s Vaším podnikaním v online prostredí. Na to, aby ste získali reálnych zákazníkov, absolvujeme spolu pár krokov:

Google Analytics – pozrieme sa na návštevnosť Vášho webu, odkiaľ zákazníci prichádzajú, prečo nedokončia objednávku, a čo vieme urobiť, aby sme im pomohli.

Obsah webu – vylepšíme obsah webu podľa kľúčových slov dôležitých pre Vaše podnikanie.

Sociálne siete – nájdeme najvhodnejší spôsob komunikácie na sociálnych sieťach.

Email marketing – zistíme stav Vašej databázy emailov. Tie prečistíme, rozdelíme do skupín a pripravíme pre nich vhodnú komunikačnú stratégiu.
PPC kampane – až po absolvovaní predošlých krokov sa pustíme do nastavenia reklamných kampaní na internete. Pripravím Vám textové a bannerové kampane, zacielim na vhodné kľúčové slová a potom je už len na Vás a Vašom webe, aby ste si zozbierali zákazníkov.

Reklama na vlastnej stránke – služba určená pre tých, čo už majú čo-to za sebou. Pokiaľ máte na webe 1.000 a viac jedinečných návštev denne, je načase porozmýšľať o umiestnení reklamného bannera na Váš web, ktorý Vám zarobí ďalšie peniaze. Prostredníctvom Google Adsense môžem na Váš web umiestniť banner s obsahom podobným Vášmu webu. A pokiaľ máte vlastné "spriaznené" firmy, neplaťte zbytočne za vkladanie bannerov, ak to za Vás vie urobiť Google DFP

Zaujímavosti:

Za základné hodnoty vzájomnej spolupráce považujem:

Komunikáciu

Na to, aby sme spoločne našli vhodnú formu propagácie potrebujem poznať Vaše ciele a plány. Detaily o Vašich produktoch, ako aj "zákulisné" informácie o Vašich konkurentoch najlepšie poznáte len vy. Budeme sa preto veľa rozprávať, stanovovať krátkodobé aj dlhodobé ciele, a hľadať najefektívnejšiu formu reklamy.

Úprimnosť

Je dôležitá, aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam a nastavili si reálne ciele. Všetko, čo si povieme ostáva medzi nami.

Reálne očakávania

Po spoločnej analýze Vašej aktuálnej situácie si stanovíme reálne ciele a plány, ktoré bude možné v danej situácii uskutočniť.

Dlhodobú spoluprácu

Jednorázové optimalizácie kampaní, alebo odoslanie newslettra je v poriadku. Avšak na dosiahnutie dlhodobých cieľov je najlepšia dlhodobá spolupráca, pretože len tak bude možné vyladiť všetky detaily Vášho marketingového plánu.

Hospodárske informácie

Poppies - online marketing Košice - mestská časť Krásna

Obchodné meno

Poppies s. r. o.

Sídlo

Pollova 1206/54, Košice - mestská časť Krásna

PSČ

04018

IČO

50938819

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

15.06.2017

Obrat spoločnosti2019: 21 762€

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Konateľ

Ing. Katarína Bartová

Spoločník

Ing. Katarína Bartová, podiel: 100%

Otázka

  Odoslať správu