Vyhľadávaniue

Plastové okná a dvere Bratislava - celkovo 91 výsledkov


  Prémioví partneri

Internorma s.r.o.

Pri strelnici 1,
82104 Bratislava


  Partneri

RP PLAST s. r. o.

Lotyšská 40,
82106 Bratislava


Ostatné firmy

77. PLASTOVÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o.

Lamačská 1,
84105 Bratislava

AL-PLAST servis, s.r.o.

Vajnorská 56,
83104 Bratislava

Algate, s. r. o.

Technická 5,
85101 Bratislava

ALK VARIANT SHOP spol. s r.o.

Haanova 10,
85223 Bratislava

ALL Sports Agency, spol. s r.o.

Michalská 7,
81101 Bratislava

aluplast Slovakia s.r.o.

Ružinovská 42,
82101 Bratislava

ALUpromont, s. r. o.

Železničiarska 3,
81104 Bratislava

ALUWIN, spol. s r.o.

Nobelovo námestie 9-10,
85101 Bratislava


ANIROLL spol. s r.o.

M. Curie - Sklodowskej 13,
85104 Bratislava

ASSISTANT PLUS s. r. o.

Bieloruská 10,
82107 Bratislava

Ázijská reštaurácia SaSaZu

Ventúrska 1,
811 01 Bratislava

BÁBIKA PLAST s.r.o.

Vrakunská 37,
82106 Bratislava

BaMa Real, spol. s r.o.

Bradáčova 2884/6,
85102 Bratislava

BATAT s. r. o.

Vlastenecké námestie 1185/8,
85101 Bratislava

BM Plast Stav s. r. o.

Ferienčíkova 2,
81108 Bratislava

BN MONT, s.r.o.

Rovniankova 20,
85102 Bratislava

BP group s. r. o.

Zadunajská cesta 3,
85105 Bratislava

Brunwin s. r. o.

Tomášikova 23/C,
82101 Bratislava


CANCELLI s. r.o .

Jungmannova 10,
85101 Bratislava

CEDERA plus s.r.o.

Vajnorská 108,
831 04 Bratislava

DoMa Slovakia s.r.o.

Hlaváčiková 6,
84105 Bratislava

EuroJaP Slovakia, s.r.o.

Galvaniho 12,
82104 Bratislava

EUROMONT TO, s.r.o.

Obchodná 39,
81106 Bratislava

EUROMONT TOP, s. r. o.

Stromová 13,
83101 Bratislava

FORPLAST TRADE, spol. s r.o.

Budatínska 65,
85107 Bratislava

FORT NOX s.r.o.

Líščie nivy 2,
821 08 Bratislava

G profil s. r. o.

Znievska 3060/8,
85106 Bratislava

GAMO GROUP s.r.o.

Sputniková 15,
82102 Bratislava

Plastové okná a dvere Bratislava

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru plastové okná a dvere na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako lacné plastové okná, montáž plastových okien, dodávatelia plastových okien, výmena plastových okien, firma na plastové okná, servis plastových okien, parapety, plastové exteriérové dvere, plastove okna firmy, plastové okná na mieru, plastové okná do bytu na Slovensku.

Plánujete výmenu okien a dverí? Vyberte si pre svoje bydlisko, pracovisko a ďalšie miesta, kde trávite svoj čas to najlepšie! Dajte dôraz na kvalitu, izoláciu, bezpečnosť, dizajn, či životnosť a okien a dverí, ktoré si vyberiete. Vyhľadajte si overenú spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už veľa rokov, alebo mladú inovatívnu spoločnosť, ktorá Vám predstaví moderné prvky do domácností.

Iste je pri výbere dôležitý aj záručný, či pozáručný servis. Vyberte si plastové okná, ktoré majú čo najdlhšiu alebo celoživotnú záruku. Vyberte si z ponuky firiem, ktoré sa venujú výrobe a predajú plastových okien a dverí, u ktorých budete mať istotu, že majú dostatočné skladové zásoby.

Spoľahnite sa na overenú kvalitu značiek: Aluplast, Rehau, Inoutic, Gealan, Salamander, Veka a ďalších. Vyberajte si z množstva ponúk aj podľa najvýhodnejšej ceny plastových okien a dverí a k tomu prislúchajúcich ďalších doplnkov.  Dôležité pre výber sú tiež parapetné dosky, sieťky proti hmyzu, žalúzie, aj ďalšia tieniaca technika.

Nechajte si vypracovať projekt okien na mieru, nechajte celú prácu na odborníkov a nechajte si vyhotoviť plastové okná a dvere na kľúč. Vyberte si z ponuky nie len plastové, ale ja hliníkové, drevené, eurookná a dvere, podľa Vašich predstáv. Technické a estetické vlastnosti okien akéhokoľvek materiálu Vám zaručia špičkoví pracovníci slovenských spoločností, ktoré predávajú plastové okná a dvere, vďaka najmodernejším technológiám.

Súčasťou firiem zaoberajúcich sa výrobou plastových okien je tiež montáž garážových brán. Vyberte si takú, ktorá bude vyhovovať všetkým Vašim kritériám. Nájdite si šikovných, odborne školených a certifikovaných montérov plastových okien s dlhoročnými skúsenosťami. Spoľahnite sa na krátke dodacie termíny najlepšej spoločnosti, ktorú si vyberiete pre montáž Vašich nových plastových okien a dverí. Vyberte si plastové okná a dvere v profiloch, aké Vám vyhovujú a s doplnkami, ktoré potrebujete na jednom mieste.

ZAUJÍMAVOSTI A HISTÓRIA PLASTOVÝCH OKIEN

Plastové okná sa začali vyrábať v 50. rokoch 20. storočia. Prvé okná mali jednokomorové profily bez výstuh. Vzhľadom k značnej úspore energií sa začali rýchlo rozširovať a vyvíjať nové typy okien.
Zásadným obdobím vo vývoji plastových okien boli 70. roky, kedy došlo k vážnej energetickej kríze. V tejto dobe sa okná vyvinuli do podoby, ktorú poznáme dnes a od 90. rokov do súčasnosti sa vývoj uberá predovšetkým smerom ku zdokonaľovaniu materiálov a doplnkov.

Pretrvávajúcim mýtom je, že "plastové okná nedýchajú a rosia sa". To nie je pravda. Deklarované izolačné vlastnosti okna sú splnené, iba ak sú okná správne nastavená a maximálne tesnia. Preto je nevyhnutné , aby bolo vždy dostatočné vetranie a dobre nastavená teplota vykurovania miestnosti.
Rosenie okien nastáva najmä v zimných mesiacoch (pri plastových, drevených i ostatných) ak na chladnom vnútornom skle je dosiahnutá teplota tzv. Rosného bodu tj. Relatívna vlhkosť v danom mieste je 100% a dochádza ku kondenzácii vodnej pary na chladnom okne. Riešením je v takomto prípade zaistiť dostatočné vetranie (znížiť vlhkosť v miestnosti), zvýšiť teplotu v miestnosti (teplý vzduch dokáže pojať viac vzdušnej vlhkosti a dôjde aj k zvýšeniu teploty skla v miestnosti).

Ak sa rosia plastové okná z vonkajšej strany, je to známkou ich kvalitnej izolácie.

V prípade, že vodná para kondenzuje v priestore medzi sklami, je to prípad pre reklamáciu okien, pretože bola porušená izolácia zasklenia.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Plastové okná a dvere Bratislava, Plastové okná a dvere Košice, Plastové okná a dvere Nitra, Plastové okná a dvere Žilina, Plastové okná a dvere Dunajská Streda, Plastové okná a dvere Trnava, Plastové okná a dvere Prešov, Plastové okná a dvere Trenčín, Plastové okná a dvere Bardejov, Plastové okná a dvere Poprad a v ďalších.