Nábytok Holík s. r. o.

Majerská cesta 36,
97401 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
0908 059 154
0907 049 101
info@nabytokholik.sk
www.nabytokholik.sk
www.interieryholik.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

Nábytok Holík s. r. o. Banská Bystrica, 1Nábytok Holík s. r. o. Banská Bystrica, 1Nábytok Holík s. r. o. Banská Bystrica, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Nechajte si vyrobiť exkluzívny nábytok na mieru pre Váš domov. Nábytok Holík prináša nielen originalitu, ale navyše dodáva každému interiéru neopakovateľný štýl a šmrnc. Okrem klasických šatníkov, vstavaných skríň, kuchýň na mieru, či nábytku do obývačky pre Vás vyrobíme aj exkluzívny nábytok do spálne, predsiene, kúpeľne, či jedálne. Vyrábame postele na mieru podľa Vašich požiadaviek a v rôznych atypických rozmeroch, širokú paletu stolov i stolíkov rôznych rozmerov a farieb, ale aj kúpeľňový nábytok ktorý je priamo prispôsobený Vašim priestorovým možnostiam.

Pri práci kladieme dôraz na každučký detail a vyberáme materiály vysokej kvality, ktoré nakupujeme len od preverených výrobcov. Vypracujeme Vám návrh na základe akýchkoľvek požiadaviek, ktorý bude v absolútnom súlade s Vašimi snami a predstavami. Pokiaľ máte veľmi špecifické potreby, tak nás neváhajte kontaktovať, so všetkým Vám pomôže náš interiérový dizajnér, ktorý navrhne ideálne riešenie interiéru aj s ohľadom na finančné možnosti klienta.

Pre Vaše pohodlie a spokojnosť urobíme čokoľvek. Klientom preto zabezpečujeme komplexné služby vrátane montáže nami dodaného nábytku.

Zaujímavosti:

Služby interiérového štúdia poskytneme aj v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodiť, náš interiérový dizajnér Vás po dohode navštívi u Vás doma.

Hospodárske informácie

Nábytok Holík s. r. o. Banská Bystrica

Obchodné meno

Nábytok Holík s. r. o.

Sídlo

Staré Hory 113, Staré Hory

PSČ

97602

IČO

51403790

IČ DPH

SK2120683818

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

09.02.2018

Obrat spoločnosti2021: 168 930€

Spoločník

TTF systems družstvo, podiel: 100%

Konateľ

Vladimír Holík

Konateľ

Mgr. art. Zuzana Slováková

Predmet činnosti

Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i n., Stolárske práce

TOP prémiové firmy