MPM PLAST, s.r.o.

Osloboditeľov 47/1,
92042 Červeník
Zobraziť na mape
0903 145 572
vyroba@mpmplast.sk
www.mpmplast.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

MPM PLAST, s.r.o. Červeník, 1MPM PLAST, s.r.o. Červeník, 1MPM PLAST, s.r.o. Červeník, 1

Založenie:

Firma MPM plast s r.o. bola založená 21.3.2001 a od začiatku svojej činnosti funguje ako špecializovaná firma ná výrobu a montáž plastových okien a dverí.

Služby, produkty, špecializácia:

OKNÁ a TIENIACA TECHNIKA, DOMOVÉ DVERE, GARÁŽOVÉ BRÁNY

V ponuke máme nemecký profil GEALAN S 8000 IQ a nový moderný profilový systém GEALAN LINEAR s tromi tesneniami, ktorý spĺňa najvyššie nároky na profil z hľadiska designu, funkcie, hospodárnosti a všestrannosti.

Imitácie dreva u GEALANu reprezentujú prednosti moderného stavebného prvku s dekoratívnym pôsobením dreva. Spájajú stálosť farieb a odolnosť proti poveternostným vplyvom s jednoduchou údržbou. Nie je nutné natieranie alebo lakovanie. To šetrí nielen Váš čas a peniaze , ale aj životné prostredie. A nemusíte pritom zľaviť zo svojich nárokov - zvláštne okná, ako napríklad okná s priečkami sú u GEALANu realizovateľné bez problémov aj v imitáciách dreva.

Každý dom má svoj štýl a dušu, rovnako aj každá záhrada má svoj účel a zákutia, ktoré nás priťahujú svojou atmosférou. Niekedy celková architektúra vyžaduje minimalistický prístup, inokedy môžme staviť na vidiecky štýl, ale vždy vyžadujeme efektné a odolné prvky umožňujúce celoročnú prevádzku a ochranu pred slnkom, vetrom či dažďom. Prinášame Vám komplexné riešenie, ktoré má len jeden cieľ: aby sa Váš interiér a exteriér premenil na príjemný a útulný priestor.

DOMOVÉ DVERE

Domové Dvere GEALAN dostanete v ľubovoľnom vyhotovení a štýle - a to vždy v najvyššej kvalite.
Každý môže uskutočniť svoje vlastné nápady a zladiť domové dvere farbou i tvarom s fasádou svojho domu. Aj pri renovácii sa dajú vyriešiť domové dvere dokonale prispôsobené vzhľadu starého domu.

Odborne Vám poradíme od nápadu, cez prípravu až po výrobu Vašich vlastných domových dverí a samozrejme i s odbornou montážou.

GARÁŽOVÉ BRÁNY

Zaoberáme montážou garážových brán už viac ako 10 rokov. Vaše auto si zaslúži bezpečný domov a kvalitné garážové brány na mieru sú jeho základom.

Zaujímavosti:

Firma je držiteľom certifikátu ISO 9001.

Venujeme veľkú pozornosť odbornosti svojich zamestnancov , ktorí sú pravidelne školení nemeckým výrobcom plastových profilov GEALAN.

V rámci našej činnosti ponúkame komplexné služby od zamerania cez demontáž starých okien, výrobu a montáž až po omietnutie stavebných otvorov.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:00 15:30
Utorok: 07:00 15:30
Streda: 07:00 15:30
Štvrtok: 07:00 15:30
Piatok: 07:00 15:30
Sobota: - -
Nedeľa: - -

Otázka

  Odoslať správu