M MAGNUS s. r. o.

Zvolenská cesta 19,
974 05 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
0905 348 819
0907 778 888
mmagnusbb@gmail.com
www.posteleroyalbb.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

M MAGNUS s. r. o. Banská Bystrica, 1M MAGNUS s. r. o. Banská Bystrica, 1M MAGNUS s. r. o. Banská Bystrica, 1

Založenie:

Spoločnosť M MAGNUS bola založená v roku 2018 so zámerom prinášať zákazníkom širokú ponuku najpohodlnejších postelí na trhu, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov tej najvyššej elegancie a kvality.

Počet zamestnancov:

Náš tím tvoria dvaja odborníci pripravení Vám poskytnúť odborné poradenstvo a pomôcť Vám pri výbere kvalitnej postele. S ich odborným vedomím a ochotou Vám zaručujeme, že nájdete ideálnu posteľ, ktorá bude spĺňať Vaše individuálne potreby a zabezpečí vám pohodlný spánok.

Spádová oblasť klientov:

Sme hrdí na to, že môžeme doručiť naše exkluzívne postele do celého Slovenska. Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v Bratislave, Košiciach, alebo inom meste, zabezpečíme bezpečné a spoľahlivé doručenie priamo k Vám domov. S našou rozsiahlym sieťou logistiky a partnerov sme schopní pokryť každý kút Slovenska. Objednajte si svoju vysnívanú posteľ ešte dnes a nechajte nás sa postarať o jej bezproblémové doručenie až ku Vašim dverám.

Služby, produkty, špecializácia:

Exkluzívne kontinentálne postele značky ABC Sleep Concept. Sme showroom a predajňa postelí , matracov , vankúšov a štýlových doplnkov do spálne.

Po 3 rokoch pôsobenia na slovenskom trhu sa POSTELE výrobcu ABC predstavujú aj v novootvorenom showroome postelí na adrese Zvolenská Cesta č.19 v Banskej Bystrici. Na ploche 111 m2 je vystavená zhruba polovica výrobného programu našich exkluzívnych postelí s celokovovou konštrukciou, úložným priestorom a čalúnením v rozličných poťahových látkach.

Ak si chcete kúpiť novú posteľ a ceníte si pohodlie, kvalitu a eleganciu, zastavte sa na Exkluzivnepostele.sk. Poskytneme Vám najpohodlnejšie postele na trhu, vyrobené z kvalitných materiálov, ako je klasická koža alebo akrylový lak. Môžete si vybrať z našej širokej ponuky modelov.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 10:00 17:00
Utorok: 10:00 17:00
Streda: 10:00 17:00
Štvrtok: 10:00 17:00
Piatok: 10:00 17:00
Sobota: 10:00 13:00
Nedeľa: Zatvorené  

Otázka

  Odoslať správu