Koliba Zlatá Podkova

Adresa: Sídlisko KVP Grunt II. 3140,
040 23 Košice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Koliba Zlatá Podkova Košice, 1Koliba Zlatá Podkova Košice, 1Koliba Zlatá Podkova Košice, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Tradičná slovenská reštaurácia Koliba Zlatá podkova je zameraná na slovenské domáce špeciality. Jedlá pripravujeme z kvalitných surovín a podľa tradičných receptov.
Za zmienku stojí u nás pečený chlieb, domáce rezance do polievky, ručne lepené pirohy. Samozrejmosťou sú jedlá z rýb a diviny. Uprostred reštaurácie stojí štýlovy gril, na ktorom sa pripravujú špeciality priamo pred zrakmi hostí.
Celková kapacita reštaurácie je 60 miest.

OSLAVY, SVADBY, MEETINGY, KONFERENCIE:

Naša party koliba s kapacitou 120-130 ľudí disponuje barom, vlastnou kuchyňou a toaletami a je vhodná pre typy spoločenských, alebo firemných akcií s možnosťou ubytovania priamo v mieste podujatia.
V prípade svadby pre novomanželov ponúkame svadobný apartmán grátis, ako náš svadobný dar a bonusovú poukážku na večeru v našej reštaurácii pri príležitosti prvého výročia sobáša.
V prípade konferencií, mítingov a prednášok môžete využiť internetové pripojenie cez WI-FI, digitálny projektor s plátnom a ozvučenie.

SALÓNIK:

Salónik s kapacitou do 30 osôb je ideálnym miestom na obchodné stretnutia, mítingy, školenia alebo menšie rodinné oslavy.
Štýlovo a moderne zariadený priestor je vhodný aj pre organizovanie prednášok, workshopov, menších rodinných osláv, promócií, ochutnávok vín alebo iných akcií podľa vášho želania.
K dispozícií je prístup na internet cez WiFi ale aj ethernet zásuvky a tak isto digitálny projektor s plátnom.

UBYTOVANIE:

Koliba Zlatá podkova ponúka ubytovanie v troch novopostavených zrubových domoch s pripojením na internet cez Wi-Fi. Kapacita jedného dvojpodlažného zrubu je 10+1 osôb. Na prízemí je veľká obytná miestnosť, ktorú tvorí oddychová časť s rozťahovacou rohovou pohovkou, televízorom a elektrickým krbom. Jej súčasťou je plne vybavená kuchynka, jedna izba na spanie s prístelkou a kúpeľňa s umývadlom, WC a sprchovacím kútom.

V podkroví sa nachádza manželský apartmán, jedna dvojposteľová a jedna trojposteľová izba. Manželský apartmán a dvojposteľová izba sú s balkónom a s výhľadom na bazén. Podkrovie dopĺňa kúpeľňa s vaňou, dvoj umývadlom a WC.

Hospodárske informácie

Koliba Zlatá Podkova Košice

Obchodné meno

ATEX Košice, s.r.o.

Sídlo

Floriánska 10, Košice

PSČ

04001

IČO

36210757

IČ DPH

SK2020062363

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 640,00€

Dátum vzniku

04.12.2001

Obrat spoločnosti2018: 1 005 248€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Anton Bucsko

Konateľ

Emília Bucsková

Spoločník

Anton Bucsko, podiel: 50%

Spoločník

Emília Bucsková, podiel: 50%

Napíšte nám!