KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Rosinská 15A,
010 08 Žilina
Zobraziť na mape
+421 918 372 884
+421 041 5177 111
info@kansai-helios.sk
www.kansai-helios.sk
www.helios-farby.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o. Žilina, 1KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o. Žilina, 1KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o. Žilina, 1

Založenie:

Spoločnosť KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o. má 150 ročnú tradíciu v priemyselných náteroch. KANSAI HELIOS Group je skupina s aktuálnym vedúcim postavením na trhu a jeden z nejlepších výrobcov náterových hmôt v Európe. Je zastúpená v 18 krajinách sveta a je synonymom pre tradíciu a kvalitu náterových systémov.

Koncern KANSAI HELIOS Group patrí medzi TOP 10 výrobcov náterov a farieb na svete a výrobky Helios sú na slovenskom trhu dostupné od roku 1993.

Spoločnosť KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o. vznikla 1.1.2006 a v súčasnosti patrí medzi najvýznamnejších predajcov náterových systémov na slovenskom trhu.

Spádová oblasť klientov:

Z centrálneho skladu v Žiline a zo skladu v Šintave zaisťujeme dodávky náterových hmôt pre firmy na celom území Slovenska.

Služby, produkty, špecializácia:

Vďaka vlastným miešacím zariadeniam sme schopní pohotovo reagovať na požiadavky zákazníkov, rýchlo namiešať požadovaný odtieň podľa vzorkovnice alebo potrieb klientov.

V našej centrále v Žiline sa nachádza aj vysoko špecializované školiace stredisko na autolaky a priemyselné nátery, ktoré ponúka najnovšiu technológiu a možnosť odskúšania aplikácie náterových systémov na rôzne povrchy.

V portfóliu produktov ponúkame dekoratívne nátery značiek Helios, Belinka a Color, ponuku autolakov značiek Mobihel, Colomix, Radex, S.M.A.R.T , Gravihel a JustWyn.

Okrem toho sa tiež zameriavame na priemyselné nátery na drevo ako aj na špeciálne priemyselné nátery na kov a ďalšie povrchy (protipožiarne, nátery na oceľové konštrukcie, nátery na vodorovné cestné značenie, a pod.).

Zaujímavosti:

Našim zákazníkom poskytujeme komplexný servis, ktorý zahrňuje poradenstvo pri výbere vhodného náterového systému, spracovanie projektu a kalkuláciu, dodávku a logistiku, kontrolný dohľad, odborné školenie, a tiež odbornú pomoc aplikačného technika.

Naši zamestnanci sú vyškolení a disponujú dlhoročnou praxou v odbore. Vďaka tomu sme schopní realizovať aj technicky a objemovo náročnejšie projekty.

Viac informácií sa dočítate na www.kansai-helios.sk.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:30 15:30
Utorok: 07:30 15:30
Streda: 07:30 15:30
Štvrtok: 07:30 15:30
Piatok: 07:30 15:30
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Zaradené v kategóriách

Otázka

  Odoslať správu