Vyhľadávaniue

Hotely Zvolen - celkovo 11 výsledkov

A. G. Company, spol. s r.o.

Námestie SNP 64/2,
96001 Zvolen

ALMADA, spol. s r.o.

Hať Podharajch 705,
96001 Zvolen

DONLY - PENZIÓN - FAJNNE, s.r.o.

Lučenecká cesta 1335/21,
96001 Zvolen

ESO Žilina, s.r.o.

Námestie SNP 64/2,
96001 Zvolen

Franko-Real, s.r.o.

Ľ. Štúra 11,
96001 Zvolen

G.L. HOTELY, a.s.

Námestie SNP 64/2,
96001 Zvolen

Hotel Academic

Hviezdoslavova 13,
960 01 Zvolen

HOTEL ROJA, s. r. o.

Hviezdoslavova 17/231,
96001 Zvolen

MALUPE, s.r.o.

Tulská 1358/6,
96001 Zvolen

MTM-Mikulčík s.r.o.

Lieskovská cesta 4743,
96001 Zvolen


Smartly Up s.r.o.

J. Kozáčeka 1842/34,
96001 Zvolen

Hotely Zvolen

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru hotely na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako hotel, ubytovanie v hoteli, hoteliérske služby na Slovensku.

Chcete sa ubytovať v príjemnom prostredí  na jednu noc, na víkend, či na dovolenku? Vyhľadajte si Pekný, dobre situovaný hotel v centre mesta, v horskom prostredí alebo hotel na okraji, ku ktorému je ľahká dostupnosť.

Ubytujte sa  v troj, štvor, či päť hviezdičkovom hoteli s výhľadom na prírodu alebo na ruch veľkomesta. Slovenské hotely Vám ponúkajú ubytovanie s raňajkami, s občerstvením na izbe a samozrejme aj s welcome drinkom. Využite tiež možnosti permanentiek rôznych aktivít, ktorú ponúkajú hotely.

Ste turista, obchodný cestujúci alebo len potrebujete nocľah na úrovni? Vyhľadajte si hotel, ktorý splní Vaše kritériá. Uprednostňujete wellness, fitnes centrum, alebo sú pre vás dôležitejšie stravovacie služby? Nájdite si hotel so službami, ktoré považujete za štandard.

Oslavy, bankety, svadby, priestor na rôzne konferencie, pracovné stretnutia, plesy  Vám ponúknu hotely v blízkosti Vášho bydliska, či pracoviska. Využite tiež letiskový transfer a dopravu, ktorú ponúkajú hotely.

Rezervujte si ubytovanie online  a zaistite si izbu manželskou posteľou a barom, či rodinnú izbu s postieľkou pre dieťa alebo apartmán. Využite možnosť ubytovania sa v noci a vychutnajte si výdatné raňajky. Hotely na Slovensku Vám pomôžu aj čistením šatstva, či ranným budením a poskytnú požadovaný komfort.

Je pre Vás dôležitý spoľahlivý personál? V hoteloch s personálom, ktorý sa Vám profesionálne venuje sa Vám bude dobre pracovať a na takom mieste sa ubytujete aj so známymi zo zahraničia. V jedno posteľových, dvoj posteľových aj trojposteľových izbách je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, televízor, wifi pripojenie či trezor, minibar a kávový set. Vyhľadajte si všetko, čo potrebujete k svojmu pobytu na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Dvojhviezdičkové hotely, Horské hotely, Kongresové hotely, Päťhviezdičkové hotely alebo Športhotely, Štvorhviezdičkové hotely, Trojhviezdičkové hotely.