Vyhľadávaniue

Hotely Senec - celkovo 13 výsledkov

Hotel Cosmopolitan Slnečné Jazerá

Slnečné jazerá - Sever 2600,
90301 Senec

Hotel Delfín Kongres, s.r.o.

Štefánikova 78,
90301 Senec

Hotel Dolphin****

Štefánikova 78,
90301 Senec

Hotel Relax, s. r. o.

Slnečné jazerá - sever 2601,
90301 Senec

HOTEL SUN, s. r. o.

Slnečné jazerá 2572,
90301 Senec

Hotel Zátoka Slnečné jazerá Senec

Slnečné jazerá,
90301 Senec

Hotel Zelený dvor, s. r. o.

Šamorínska 861/1,
90301 Senec

Ing. Eva Paulechová

Slnečné jazerá - Sever,
90301 Senec

PENZIÓN SLNEČNÝ DVOR, s. r. o.

Chalupkova 1670/16,
90301 Senec

René Polkoráb - Solei Anna

Slnečné jazerá - juh,
903 01 Senec


Rezníček a spol. s.r.o.

Slnečné jazerá 2600/160,
90301 Senec

Star Club s. r. o.

Šamorínska 41,
90301 Senec

SYRMEX INTERNATIONAL, spol. s r.o.

Slnečné jazerá 2572,
90301 Senec


Hotely Senec

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru hotely na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako hotel, ubytovanie v hoteli, hoteliérske služby na Slovensku.

Chcete sa ubytovať v príjemnom prostredí  na jednu noc, na víkend, či na dovolenku? Vyhľadajte si Pekný, dobre situovaný hotel v centre mesta, v horskom prostredí alebo hotel na okraji, ku ktorému je ľahká dostupnosť.

Ubytujte sa  v troj, štvor, či päť hviezdičkovom hoteli s výhľadom na prírodu alebo na ruch veľkomesta. Slovenské hotely Vám ponúkajú ubytovanie s raňajkami, s občerstvením na izbe a samozrejme aj s welcome drinkom. Využite tiež možnosti permanentiek rôznych aktivít, ktorú ponúkajú hotely.

Ste turista, obchodný cestujúci alebo len potrebujete nocľah na úrovni? Vyhľadajte si hotel, ktorý splní Vaše kritériá. Uprednostňujete wellness, fitnes centrum, alebo sú pre vás dôležitejšie stravovacie služby? Nájdite si hotel so službami, ktoré považujete za štandard.

Oslavy, bankety, svadby, priestor na rôzne konferencie, pracovné stretnutia, plesy  Vám ponúknu hotely v blízkosti Vášho bydliska, či pracoviska. Využite tiež letiskový transfer a dopravu, ktorú ponúkajú hotely.

Rezervujte si ubytovanie online  a zaistite si izbu manželskou posteľou a barom, či rodinnú izbu s postieľkou pre dieťa alebo apartmán. Využite možnosť ubytovania sa v noci a vychutnajte si výdatné raňajky. Hotely na Slovensku Vám pomôžu aj čistením šatstva, či ranným budením a poskytnú požadovaný komfort.

Je pre Vás dôležitý spoľahlivý personál? V hoteloch s personálom, ktorý sa Vám profesionálne venuje sa Vám bude dobre pracovať a na takom mieste sa ubytujete aj so známymi zo zahraničia. V jedno posteľových, dvoj posteľových aj trojposteľových izbách je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, televízor, wifi pripojenie či trezor, minibar a kávový set. Vyhľadajte si všetko, čo potrebujete k svojmu pobytu na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Dvojhviezdičkové hotely, Horské hotely, Kongresové hotely, Päťhviezdičkové hotely alebo Športhotely, Štvorhviezdičkové hotely, Trojhviezdičkové hotely.