Vyhľadávaniue

Hotely Pezinok - celkovo 10 výsledkov

Daniela Hromníková MOTEL na vrchu

Oblasť Baba 2,
90201 Pezinok

Hotel Karpatský Dvor

Moyzesova 2770/2A,
90201 Pezinok

Hotel KRISER, s.r.o.

Tehelná 4,
90201 Pezinok

Ing. Miroslav Jakubec - MJI

Muškátová 25,
902 01 Pezinok

Kellwitt, s. r. o.

Majakovského 2672/21,
90201 Pezinok

Matej Valíček - KRISER

Tehelná 4,
90201 Pezinok

Motel na vrchu BABA s. r. o.

Baba 2800/3,
90201 Pezinok

PALACE HOTEL PEZINOK, s.r.o.

Mladoboleslavská 5,
90201 Pezinok

Penzión pod kláštorom s.r.o.

Holubyho 61,
90201 Pezinok

PICO CATERING, s. r. o.

Bystrická 34,
90201 Pezinok


Hotely Pezinok

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru hotely na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako hotel, ubytovanie v hoteli, hoteliérske služby na Slovensku.

Chcete sa ubytovať v príjemnom prostredí  na jednu noc, na víkend, či na dovolenku? Vyhľadajte si Pekný, dobre situovaný hotel v centre mesta, v horskom prostredí alebo hotel na okraji, ku ktorému je ľahká dostupnosť.

Ubytujte sa  v troj, štvor, či päť hviezdičkovom hoteli s výhľadom na prírodu alebo na ruch veľkomesta. Slovenské hotely Vám ponúkajú ubytovanie s raňajkami, s občerstvením na izbe a samozrejme aj s welcome drinkom. Využite tiež možnosti permanentiek rôznych aktivít, ktorú ponúkajú hotely.

Ste turista, obchodný cestujúci alebo len potrebujete nocľah na úrovni? Vyhľadajte si hotel, ktorý splní Vaše kritériá. Uprednostňujete wellness, fitnes centrum, alebo sú pre vás dôležitejšie stravovacie služby? Nájdite si hotel so službami, ktoré považujete za štandard.

Oslavy, bankety, svadby, priestor na rôzne konferencie, pracovné stretnutia, plesy  Vám ponúknu hotely v blízkosti Vášho bydliska, či pracoviska. Využite tiež letiskový transfer a dopravu, ktorú ponúkajú hotely.

Rezervujte si ubytovanie online  a zaistite si izbu manželskou posteľou a barom, či rodinnú izbu s postieľkou pre dieťa alebo apartmán. Využite možnosť ubytovania sa v noci a vychutnajte si výdatné raňajky. Hotely na Slovensku Vám pomôžu aj čistením šatstva, či ranným budením a poskytnú požadovaný komfort.

Je pre Vás dôležitý spoľahlivý personál? V hoteloch s personálom, ktorý sa Vám profesionálne venuje sa Vám bude dobre pracovať a na takom mieste sa ubytujete aj so známymi zo zahraničia. V jedno posteľových, dvoj posteľových aj trojposteľových izbách je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, televízor, wifi pripojenie či trezor, minibar a kávový set. Vyhľadajte si všetko, čo potrebujete k svojmu pobytu na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Dvojhviezdičkové hotely, Horské hotely, Kongresové hotely, Päťhviezdičkové hotely alebo Športhotely, Štvorhviezdičkové hotely, Trojhviezdičkové hotely.