Futbalové zájazdy online

Adresa: Fraňa Kráľa 868/40,
96681 Žarnovica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Futbalové zájazdy online Žarnovica, 1Futbalové zájazdy online Žarnovica, 1Futbalové zájazdy online Žarnovica, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Futbalovezajazdyonline vám ponúkajú možnosť vytvoriť si svoj vlastný zájazd šitý na mieru v 3 jednoduchých krokoch vrátane vstupenky, hotela a letenky!

Vyberte si zápas, letenku a hotel alebo iba zápas a hotel a rezervujte si zájazd online. Všetky naše zájazdy zahŕňajú Garanciu sedadiel vedľa seba a Garanciu harmonogramu zápasu.

Naša agentúra ponúka futbalové zájazdy do Španielska, Talianska, Nemecka, Francúzska a Turecka. Každý rok si stovky futbalových fanúšikov s nami rezervujú neuveriteľné zájazdy do klubov ako FC Barcelona, Real Madrid, Liverpool FC, Manchester United, Bayern Mníchov, AC Miláno, Juventus Turin a Paríž St-Germain!

S viac ako 15-ročnými skúsenosťami v organizovaní futbalových zájazdov sme vašimi špecialistami v tejto oblasti.

SKUPINOVÉ FUTBALOVÉ ZÁJAZDY

Chcete si pozrieť zápas so skupinou vašich kolegov alebo klientov? S vaším futbalovým tímom? Alebo by ste mali záujem o teambuilding? Prečo neskombinovať nezabudnuteľný zážitok z futbalového zápasu s návštevou krásneho európskeho mesta? Všetky kombinácie sú zárukou pre úspešný skupinový výlet. Všetko čo musíte urobiť je vychutnať si ho a po návrate domov naň ešte dlho spomínať!

Ponúkame vám all-inclusive futbalové zájazdy šité na mieru pre skupiny a firmy (od 9 osôb).

Zaujímavosti:

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA FUTBALOVÝ ZÁJAZD

Hľadáte fantastický darček pre fanúšika futbalu? Chcete podarovať dokonalý zážitok, ale cena sa vám zdá vysoká? Kúpte si darčekovú poukážku, na sumu akú uznáte za vhodné.

Potešte svojich blízkych!

Zaradené v kategóriách

Napíšte nám!