EEZ, s.r.o.

Kamenná 20, 010 01 Žilina,
01001 Žilina
Zobraziť na mape
0917 654 555
eez@eez.sk
www.eez.sk
www.efektivnaklimatizacia.sk

Založenie:

Spoločnosť EEZ, s.r.o. bola založená na konci roku 2013, no pri jej založení sme mohli konštatovať, že máme za sebou už viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti projektovania a Technického zariadenia budov (TZB).

Spádová oblasť klientov:

Služby poskytujeme v rámci celého Slovenska.

Služby, produkty, špecializácia:

Poskytujeme komplexné služby od malých rekuperačných jednotiek pre rodinné domy, až po veľké a komplexné celky vetrania, chladenia, vykurovania, ZTI, SHZ v administratívnych a hotelových celkoch a priemyselných objektoch.

PROJEKTOVANIE
Máme skúsenosti aj s riešením špeciálnych záležitosti z hľadiska presnej klimatizácie v serverových miestnostiach s príkonmi tepla nad 100 kW, alebo archívy pre skladovanie umeleckých diel, laboratória s rôznymi požiadavkami na klímu v jednotlivých vnútorných priestoroch, ako aj operačné sály.
Pri realizácii projektových prác sa vychádza z požiadaviek investora resp. zadávateľa a z technických a právnych predpisov platných v SR. Projektanti sa pravidelne zúčastňujú odborných školení u dodávateľov ponúkaných zariadení a vďaka kvalifikovanému tímu s dlhoročnými skúsenosťami dokážeme zabezpečiť to najoptimálnejšie riešenie.

MONTÁŽ
Tak ako u projektových prác, aj v tomto odbore majú pracovníci spoločnosti viac ako desaťročné skúsenosti s montážou ponúkaných zariadení a preto spoločnosť ponúka svojim zákazníkom profesionálny prístup vo všetkých fázach realizácie diela.
Zabezpečíme celý priebeh realizácie diela od dodávok, prípravy a dielenskej predprípravy jednotlivých komponentov, cez realizáciu samotného diela až po oživenie, spustenie jednotlivých zariadení, zaškolenia obsluhy a odovzdanie celého diela so všetkými náležitosťami vrátane projektu skutočného vyhotovenia diela

SERVIS
Pre zabezpečenie bezchybnej prevádzky zabezpečujeme pravidelný servis technologických celkov nie len nami zrealizovaných diel, ale aj diel, ktoré boli zrealizované inými subjektami. Pre plnenie servisných úloh zabezpečujeme aj 24 hodinový servis.
Rovnako ako pri projektových a realizačných prácach ponúka spoločnosť svojim zákazníkom profesionálny prístup vo všetkých druhoch servisných prác.

PRODUKTY
- Rekuperácia tepla v tepelnej energetike
- Lokálna výroba energií
- Systém krátkodobého ukladania energií
- Systém podpornej infraštruktúry NON – IT
- Dobíjací systém a infraštruktúra pre elektromobilitu

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:00 17:00
Utorok: 07:00 17:00
Streda: 07:00 17:00
Štvrtok: 07:00 17:00
Piatok: 07:00 17:00
Sobota: - -
Nedeľa: - -

Otázka

  Odoslať správu