clinica orthopedica, s.r.o.

Adresa: Nevädzová 6,
82101 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

clinica orthopedica, s.r.o. Bratislava, 1clinica orthopedica, s.r.o. Bratislava, 1clinica orthopedica, s.r.o. Bratislava, 1clinica orthopedica, s.r.o. Bratislava, 1

Založenie:

Nemocnica bola založená v roku 2005 a v roku 2006 získala štatút špecializovanej nemocnice,čím sa stala prvou špecializovanou nemocnicou v odbore ortopédia v Slovenskej republike.
Cieľom bolo úzko sa špecializovať na ochorenia pohybového aparátu a poskytnúť širokej škále pacientov komplexné podmienky a kvalitu, ktorú žiadna iná nemocnica nevie takýmto spôsobom poskytnúť.

Služby, produkty, špecializácia:

Špecializácia na všetky ochorenia pohybového aparátu dospelých pacientov a vytvorenie komplexných podmienok na rýchlu a nadštandardnú diagnostiku, liečbu a zdravotnú starostlivosť.

Celá organizácia činnosti nemocnice, ako aj špeciálne školený personál, technické vybavenie a špecializácia operatérov sú cielene zamerané len na jeden medicínsky odbor, a to s plnou vážnosťou a maximálnou profesionalitou.
Naši odborníci sú tu pre vás nonstop, vedia, že vaše zdravie a dobrý pocit z liečby sú dôležité – preto v priebehu diagnostického i liečebného procesu poskytujeme pacientom službu lekára na telefóne.

Komfortom, ktorý naša nemocnica poskytuje pacientom, spĺňame kritériá náročných hotelových zariadení, pričom nezabúdame na vašu bezpečnosť a podmienky nevyhnutné na kvalitu našej práce.
Starostlivosť poskytujeme v nadštandardne vybavených priestoroch s najkvalitnejšou supersterilnou operačnou sálou, ktorá dosahuje najvyšší možný stupeň sterility v SR

Zaujímavosti:

Od roku 2005 sme ošetrili nespočetné množstvo pacientov a náš lekársky tím absolvoval takmer 10 000 úspešných operačných zákrokov.

Zúčastňujeme sa najdôležitejších a najprestížnejších európskych, ale aj svetových kongresov.

V roku 2016 sme sa stali školiacim pracoviskom pre operácie umelých kĺbov svetovo uznávanej značky Zimmer Biomet.

Hospodárske informácie

clinica orthopedica, s.r.o. Bratislava

Obchodné meno

clinica orthopedica, s.r.o.

Sídlo

Nevädzová 6, Bratislava

PSČ

82101

IČO

35873272

IČ DPH

SK2021776966

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

9 960,00€

Dátum vzniku

19.01.2004

Obrat spoločnosti2017: 2 305 879€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Ing. Jana Anettová

Konateľ

Ing. Martin Kučera

Konateľ

MUDr. Tomáš Jakubík

Spoločník

Habitus s. r. o., podiel: 42,01%

Spoločník

Ing. Martin Kučera, podiel: 29,00%

Spoločník

JUDr. Juraj Anetta, podiel: 29,00%

Napíšte nám!