ALLESMONT, s.r.o.

Adresa: Rajecká cesta 17,
01303 Varín
  Zobraziť na mape

Založenie:

História spoločnosti začala v roku 2003, kedy Peter Chladnúch založil firmu so zameraním na jadrové vŕtanie a rezanie do železobetónu. Postupom času firma rozširovala svoju pôsobnosť a v roku 2005 zmenila právnu formu na spoločnosť s ručením obmedzením s názvom ALLESMONT s.r.o

Spádová oblasť klientov:

celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Na základe dlhoročných skúseností ponúka spoločnosť ALLESMONT s.r.o. špeciálne diamantové práce v oblasti stavebníctva ako je jadrové vŕtanie otvorov do železobetónu, rezanie železobetónu a chemické kotvenie.

Veľa skúseností a zručnosti firma získala napr. na stavbe KIA SLOVAKIA v Tepličke, kde sme museli vŕtať a rezať prestupy cez železobetónovú podlahu, pričom na spodnom podlaží už bola namontovaná technológia a elektronika, tiež vŕtanie v ťažko dostupných priestoroch medzi už namontovanou technológiou.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je plne uspokojiť našich zákazníkov. Využiť skúsenosti našich kvalifikovaných pracovníkov pri realizácii prác a spolu s najmodernejšími pracovnými postupmi a technológiou poskytnúť tú najvyššiu kvalitu v čo najkratšom možnom čase.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami

Zaujímavosti:

Naša spoločnosť je vybavená kvalitným strojným vybavením značiek HILTI, HUSQUARNA, HYDROSTRES a BRAUN a kvalitným personálnym obsadením.

Hospodárske informácie

ALLESMONT, s.r.o. Varín

Obchodné meno

ALLESMONT, s.r.o.

Sídlo

O. Meszároša 740/10, Varín

PSČ

01303

IČO

36436241

IČ DPH

SK2022080731

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 638,78€

Dátum vzniku

12.11.2005

Obrat spoločnosti2017: 573 128€

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Konateľ

Peter Chladnúch

Spoločník

Peter Chladnúch, podiel: 10%

Napíšte nám!