Alexandra Cenkov NUMERALIS

Okružná 1844/3,
97404 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
+421 902 395 129
alexandra@numeralis.sk
www.numeralis.sk

Založenie:

Oficiálne som Numeralis založila v októbri 2023, ale už niekoľko rokov vnímam energiu, ktorou dokážem pomôcť ostatným. Vo svojej praxi prepájam intuíciu, napojenie, vedomosti a skúseností získané rokmi práce s energiou čísel cez numerológiu s energiou minerálov a kryštálov, ktoré nám v mnohých smeroch dokážu neuveriteľne pomôcť. Vnútorne cítim, že je čas, aby som svoj dar ponúkla tým, ktorí potrebujú nájsť to, čo im chýba.

Spádová oblasť klientov:

Moje služby sú primárne zamerané na klientelu z regiónov Banská Bystrica, Zvolen, Brezno a ich okolia. Tieto oblasti predstavujú hlavný zdroj mojich klientov, ktorým poskytujem kvalitné služby v oblasti numerológie, kryštaloterapie a Access Bars.

Služby, produkty, špecializácia:

Moje služby v numerológii a kryštaloterapii: sprievodca k osobnej harmónii a pohode

Osobná numerológia
Ponúkam Vám hlboké numerologické rozbory, ktoré poskytnú jasný pohľad na Vaše osobné silné stránky, životné výzvy a potenciály. Tieto rozbory sú prispôsobené Vašim individuálnym potrebám a pomôžu Vám lepšie pochopiť Vašu životnú cestu a možnosti osobného rozvoja.

Vzťahová numerológia
Špecializujem sa tiež na vzťahovú numerológiu, kde analyzujem čísla, aby som odhalil dynamiku a kompatibilitu vo vzťahoch. Táto služba môže pomôcť objasniť vzťahové vzorce a poskytnúť užitočné náhľady pre zlepšenie medziľudských vzťahov.

Kryštaloterapia
Telová a tvárová terapia: využívam minerály a kryštály pre telovú a tvárovú terapiu, pričom vyberám vhodné kryštály na základe dátumu narodenia a osobných potrieb.

Diagnostika čakier
Ponúkam diagnostiku čakier, ktorá pomáha identifikovať a harmonizovať nerovnováhy v energetickom systéme tela.

Výroba personalizovaných náramkov
Vyrábam personalizované náramky z minerálov a kryštálov, ktoré sú navrhnuté na základe numerologických výpočtov a Vašich osobných potrieb.

Access Bars
Ponúkam jemnú, no účinnú terapiu Access Bars, ktorá je zameraná na odstránenie vnútorných blokov a emocionálnych prekážok. Táto metóda prispieva k hlbokému uvoľneniu a podporuje duševnú pohodu, čím napomáha dosiahnutiu hlbšej relaxácie a vyrovnanosti.

Sviečkovanie
Sviečkovanie je terapeutická metóda využívajúca telové, ušné a čakrové sviečky na podporu fyzického a psychického zdravia. Táto starobylá technika pomáha odstraňovať toxíny, zlepšuje cirkuláciu a podporuje energetickú rovnováhu tela. Ideálna pre liečbu bolesti hlavy, respiračných problémov a na zmiernenie stresu, sviečkovaníe ponúka prirodzenú cestu k lepšiemu zdraviu a celkovej pohode.

Každá z týchto služieb je prispôsobená s cieľom poskytnúť Vám najlepšiu možnú starostlivosť a podporu na Vašej ceste k vnútornému mieru a harmonii.

Otázka

  Odoslať správu