AGRO Store s.r.o.

Partizánska 70,
96212 Detva
Zobraziť na mape
+421 908 240 013
info@agrostore.sk
www.dielynatraktory.sk

Založenie:

Firma AGRO s.r.o. Store začala svoju činnosť v roku 2016, zameriavajúc sa na predaj traktorových dielov. Odvtedy poskytuje kvalitné diely a služby pre poľnohospodárske odvetvie a majiteľov traktorov.

Služby, produkty, špecializácia:

Firma AGRO s.r.o. Store sa zaoberá distribúciou a predajom širokého spektra dielov na traktory a traktorovú techniku. V ich ponuke nájdete náhradné diely pre značky JIMNA, ZETOR i diely na japonské malotraktory.

Sú vaším spoľahlivým zdrojom pre diely na traktory, či už hľadáte filtre, oleje, brzdy, spojky, sviečky, čerpadlá alebo akékoľvek iné náhradné diely. S ich širokou ponukou si môžete byť istí, že uspokoja vaše potreby a poskytnú vám presne to, čo potrebujete.

V eshope AGRO Store s.r.o. nájdete bohatú ponuku traktorových dielov, vrátane filtrov, olejov a mazív, dielov pre trojbodový záves, kabíny, hydrauliky, sedadiel, osvetlenia a kĺbových hriadeľov.

Okrem toho, eshop má k dispozícii klinové remene, guferá, záhradnú techniku, pneumatiku a príslušenstvo. Pre zábavu a kolekcionárske účely sú k dispozícii hračky a modely.

Taktiež poskytujú oblečenie a ochranné pomôcky pre poľnohospodárov a majiteľov traktorov.

Zaujímavosti:

Uľahčite si život a objednávajte diely na traktory online. Naša jednoduchá a prehľadná webová stránka vám umožní rýchlo nájsť požadované diely a uskutočniť objednávku pohodlne z domova. Sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili kvalitné diely a spokojnosť s vašou poľnohospodárskou technikou.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 08:00 17:00
Utorok: 08:00 17:00
Streda: 08:00 17:00
Štvrtok: 08:00 17:00
Piatok: 08:00 17:00
Sobota: zatvorené  
Nedeľa: zatvorené  

Zaradené v kategóriách

Otázka

  Odoslať správu